Zapaski z kieszonką

Tkanina Montana 180 g:

Bawełna – 35%
Poliester – 65%

Opis:

Zapaski w wersji z kieszonką dla kelnerów wyszywane na zlecenie, na wymiar. Produkt w różnych wersjach kolorystycznych, zależnych od preferencji klienta. Koszt zapaski z kieszenią na wymiar 60 cm wynosi 35 zł netto. Oczywiście wyceniamy inne wersje rozmiarowe po otrzymaniu szczegółów poprzez formularz kontaktowy.

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 500 zł netto
Gwarancja 1 rok
Zwrot do 7 dni

Cena zapaski z kieszenią:

35 zł netto

Możesz także kupić przez Allegro

zapaska sr czarna

Wyceń bezpłatnie / Złóż zamówienie

Prosimy o dokładne opisanie zamówienia w formularzu kontaktowym włącznie z ilością sztuk. Przy większych zapotrzebowaniach możemy zaoferować korzystniejsze ceny 

Zapaski – informacje ogólne

Zapaska spełnia podobne zadania jak i fartuch. Jest używana przez kelnerów, a także pracowników kuchni. Zapewnia walory estetyczne, ale chroni również przed zabrudzeniami. Aby zapaska była funkcjonalna, wyposaża się ją w kieszenie, które mogą służyć do przechowywania różnych przedmiotów lub w której kelner może schować swój notes. Za sprawą pary wiązań na wysokości pasa idealnie dopasowuje się ona do każdej sylwetki. Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi może być noszona zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Wysokiej jakości materiał wykonania sprawia, że zapaski nie gniotą się, a jednocześnie nie sprawiają problemów podczas prasowania. Dostępna jest w różnych długościach, dzięki czemu można ją dopasować do każdego wzrostu.