Fartuchy Kucharskie

Filtruj według

Fartuch kucharski to podstawowy element odzieży gastronomicznej w kuchni. Nie tylko chroni kucharzy przed zabrudzeniami, ale również buduje ich profesjonalny wygląd. Fartuchy produkowane przez naszą firmę są bardzo lekkie, dzięki czemu kucharz nie odczuje zmęczenia wynikającego z jego noszenia. Podstawowa gramatura fartucha wynosi 180 g/m2. Oczywiście istnieje możliwość indywidualnego zamówienia fartucha kucharskiego o wyższej gramaturze, jednak najlepiej sprawdzają się właśnie produkty o wspomnianej gęstości. Skład fartuchów kucharskich to 65 % poliester, 35 % bawełna w przypadku fartuchów 1 kolor oraz 100% bawełna w przypadku fartucha zebra. Oczywiście produkujemy także na zamówienie fartuchy ozdobne lub nietypowe szablony ( np. ze złotymi sprzączkami, klipsami etc. ). Materiały, z których produkujemy naszą odzież gastronomiczną są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu ubrania posłużą przez długi okres. Oferowane fartuchy kucharskie świetnie sprawdzają się do restauracji, prywatnych kuchni, hoteli, food trucków, barów, karczm etc. W skrócie do każdej działalności związanej z gastronomią. Gwarantujemy świetny stosunek jakości do ceny. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Fartuch Przedni Kolor

Fartuch przedni na wymiar wyszywany w Polsce. Wykonany z wysokiej jakości materiałów. Większe zamówienia proszę składać przez formularz kontaktowy. Dzięki temu będą Państwo mogli otrzymać dodatkowe zniżki.

Wymiary:

Długość: 90 cm
Szerokość: 70 cm

Fartuch Zebra

Fartuch przedni w paski – zebra – wykonany jest w 100% z bawełny. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch posiada kieszonki podręczne. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia.