Blog - co nowego?

Dlaczego obsługa lokalu nosi zapaski kelnerskie?

0 komentarze
1 odsłony

Praca kelnera wiąże się z bezpośrednim kontaktem z klientem, dlatego ważne jest, aby dress code był odpowiednio dostosowany. Będąc gościem restauracji, zwracamy uwagę nie tylko na wystrój, ale również na strój obsługi. Zapaska kelnerska jest niewątpliwie najważniejszym elementem każdej osoby przyjmującej zamówienie, a następnie przynoszącej posiłek do stolika. W artykule chcemy udzielić odpowiedzi, dlaczego obsługa lokalu nosi zapaski kelnerskie.

Czapki kucharskie - zapomniany atrybut kucharza?

0 komentarze
4 odsłony

Osoby lubiące odwiedzać różne restauracje, na pewno zwróciły uwagę na profesjonalny wygląd szefa kuchni oraz kucharzy. Niewątpliwie mogły też zauważyć u niektórych specyficzne nakrycie głowy. Czapka kucharska kiedyś była obowiązkowym elementem, bez którego praca w kuchni byłaby nie do pomyślenia. Chcesz poznać ciekawą historię atrybutu kucharza? Zachęcamy do przeczytania artykułu o czapce kucharskiej.

Bluza kucharska z logo restauracji

0 komentarze
12 odsłony

Dobrej jakości odzież gastronomiczna, a w tym bluzy kucharskie, powinna być połączniem komfortu i elegancji.  Oferujemy najwyższej jakości ubrania przeznaczone dla pracowników restauracyjnych kuchni, kelnerów, piekarzy i nie tylko. Bluza jest obowiązkowym elementem garderoby każdego kucharza i szefa kuchni. Nie tylko musi być komfortowa, ale też spełniać powinna wymogi bezpieczeństwa i higieny podczas pracy. Oferujemy najwyższej jakości bluzy kucharskie wykonane z bawełny oraz materiału technicznego, tak aby każdy czuł się wygodnie, a jednocześnie był chroniony przed wszelkimi czynnikami, takimi jak gorący tłuszcz czy wrzątek.

Obsługa w restauracji – jakie powinno być wyposażenie oraz ubiór kelnera?

0 komentarze
21 odsłony

Wizytówką każdej restauracji jest schludnie wyglądający kelner. W zależności od typu restauracji kelnerzy reprezentują swoim strojem charakter i dane miejsce. Mówiąc o cukierniach/ piekarniach często pojawia się kolor biały lub zielony. 

Jak zdobyć gwiazdki Michelin?

0 komentarze
10 odsłony

Gwiazdki Michelin, kojarzą się z luksusowym i pożądanym miejscem. Nie bez powodu, jest to symbol prestiżu i wyróżnienia restauracji, dzięki temu jest bardziej popularna, a tym samym odwiedzana przez wielu miłośników gotowania we własnej kuchni, ale też znane i cenione osoby.                          Na całym świecie jest zaledwie 100 restauracji, które posiadają 3 gwiazdki. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Strój kucharza do szkoły – najważniejsze elementy

0 komentarze
11 odsłony

Warunki panujące w pomieszczeniu, jakim jest kuchnia, są szczególne. Wysokie temperatury oraz nieustanny kontakt z żywnością wymagają od kucharzy odpowiedniej odzieży ochronnej. Strój kucharza do szkoły powinien pełnić kilka istotnych funkcji, które zapewnią przyjemne i bezpieczne wykonywanie wszelkich czynności. W dzisiejszym wpisie wymienimy najważniejsze elementy stroju kucharza oraz podpowiemy, na jakie cechy odzieży warto zwrócić uwagę.

Zapaska kelnerska czy fartuch – co wybrać?

0 komentarze
9 odsłony

Odzież gastronomiczna dedykowana jest pracownikom restauracji, hoteli, barów, pizzerii, kawiarni, piekarni oraz cukierni – noszona jest zatem w każdym typie lokali gastronomicznych. Nieustanny kontakt z żywnością oraz warunki panujące w kuchni wymagają od ubioru pracownika posiadania kilku istotnych cech, główną z nich jest ochrona ciała. Kompletujesz strój kelnera i zastanawiasz się, co sprawdzi się lepiej – zapaska kelnerska czy fartuch? Sprawdź!

Nowy produkt – kapcie hotelowe

0 komentarze
18 odsłony

Hotel jest miejscem w którym mamy czuć się jak w domu, podaruj ten komfort swoim gościom. Zadbaj o każdy szczegół w tym miękkie kapcie, które z przyjemnością można założyć po relaksacyjnej kąpieli, czy po wstaniu z łóżka.

Profesjonalny fartuch kuchenny

0 komentarze
16 odsłony

Fartuch kuchenny odgrywa bardzo ważną rolę w kuchni, niezależnie czy jesteś szefem kuchni czy miłośnikiem, amatorem gotowania. Ochrania nas przed poparzeniem gorącymi cieczami oraz zabrudzeniami. Na rynku jest obecnie mnóstwo wzorów, natomiast jak powinien wyglądać profesjonalny fartuch? Przeczytaj Nasz artykuł i wybierz odpowiednią opcję dla siebie lub swoich kucharzy.

Nowy produkt – szlafrok hotelowy – frotte bawełna 100%

0 komentarze
20 odsłony

Miękki i puszysty szlafrok hotelowy frotte, otuli Cię podczas pobytu w hotelu lub SPA. Biały kolor sprawi, że będziesz czuł się elegancko nawet po wyjściu z kąpieli. Nasze szlafroki hotelowe są niezwykle komfortowe, a zawdzięczają to wysokogatunkowej bawełnie 100 % o gramaturze 420 GSM. Zapraszamy do oglądnięcia oferty.

4