Blog - co nowego?

Koszulka polo z logo firmy jako wizytówka restauracji

0 komentarze
6 odsłony

Koszulka polo ze względu na swój uniwersalny charakter bardzo chętnie wybierana jest jako jeden z elementów odzieży roboczej. Zyskała popularność dzięki niezwykłej wygodzie oraz komfortowi noszenia – zarówno podczas wykonywania czynności w pracy, jak i również w czasie wolnym. Noszą ją pracownicy lokali gastronomicznych, sprzedaży detalicznej czy kurierzy. Sprawdź, dlaczego koszulka polo z logo firmy to doskonała wizytówka restauracji. Koszulka polo z logo firmy dla obsługi kelnerskiej

Fartuchy dla sprzedawców – najważniejsze cechy

0 komentarze
3 odsłony

Fartuch to uniwersalna odzież, noszona przez pracowników wielu branż. Stanowi istotny element ubioru nie tylko dla obsługi kelnerskiej czy kucharzy, ale również dla pracowników sklepów. Elegancki model nadaje sprzedawcom profesjonalnego i schludnego wyglądu. Zastanawiasz się, jakie cechy powinny posiadać fartuchy dla sprzedawców? Zapraszamy do lektury naszego wpisu!

Odzież gastronomiczna – zastosowanie i cechy

0 komentarze
2 odsłony

Odzież gastronomiczna to ściśle wybrane produkty, które kierowane są do branży gastronomicznej. Ich zadaniem jest zapewnienie zarówno wygody, jak i elegancji w pracy. Coraz więcej lokali decyduje się na wybieranie dobrych jakościowo produktów, często ze spersonalizowanym wzorem. Zapraszamy do lektury wpisu o szerokim zastosowaniu odzieży gastronomicznej. 

Fartuch kucharski – podstawowy element ubioru obsługi kuchni

0 komentarze
4 odsłony

Fartuch kucharski to uniwersalny element odzieży gastronomicznej, noszony przez pracowników lokali gastronomicznych. Kuchnia to pomieszczenie szczególne, bowiem panujące w niej warunki wymagają od ubioru posiadania konkretnych cech, bez których codzienna praca mogłaby być utrudniona. Fartuch kucharski odporny na czynniki zewnętrzne.

Bluza kucharska z długim czy krótkim rękawem?

0 komentarze
11 odsłony

Obok pytań o wybór menu, czy dostosowaniu kuchni do wymogów BHP należy postawić także pytania o odzież gastronomiczną dla pracowników. Jednym z rodzajów takiej odzieży są bluzy kucharskie. W naszym sklepie dostępne są w dwóch wariantach: z długim lub krótkim rękawem – jaką wybrać? Zapraszamy do przeczytania wpisu, który pomoże w wyborze odpowiedniej odzieży. 

Kto powinien nosić spodnie kucharskie?

0 komentarze
6 odsłony

Spodnie kucharskie to odzież, która nie tylko chroni, ale także pomaga w pracy pracownikom kuchni. Nie tylko kucharze bowiem powinni nosić spodnie kucharskie, lecz także inni pracownicy lokalu gastronomicznego. W poniższym wpisie znajdziesz informacje o tym, dla kogo są dedykowane. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu spodni kucharskich?

Odzież gastronomiczna z logo – doskonały wybór dla każdego lokalu

0 komentarze
37 odsłony

Dobrej jakości odzież gastronomiczna z logo powinna być połączeniem wygody, elegancji oraz bezpieczeństwa. Każdego dnia ubrania tego typu są szczególnie narażone na działanie wielu czynników. Odpowiednio dobrane tkaniny oraz materiały – które wykorzystywane są w oferowanych przez nas modelach – sprawią, iż codzienne użytkowanie odzieży będzie przyjemne oraz bezproblemowe.Atuty idealnie dobranej odzieży gastronomicznej

Odzież dla piekarzy oraz cukierników

0 komentarze
13 odsłony

Praca w piekarni, cukierni lub w innych zakładach produkcji żywności, wymaga od pracownika ścisłego przestrzegania pewnych zasad. Przede wszystkim są to kwestie związane z bezpieczeństwem oraz higieną w miejscu pracy – ma to ścisłe powiązanie z nieustannym kontaktem z produktami spożywczymi, które następnie trafiają do klientów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez branżę gastronomiczną oraz spożywczą poszerzyliśmy nasz asortyment o odzież roboczą dla piekarzy oraz cukierników.

Nowy produkt w sklepie - Polar

0 komentarze
21 odsłony

Polar to odzież uniwersalna, dlatego też doskonale sprawdza się zarówno w miejscach pracy, jak i również poza nią. Ze względu na swoją wygodę oraz komfort noszenia, stanowi istotny element ubioru roboczego dostawców, pracowników cateringu, magazynierów, budowlańców czy osób pracujących w branży gastronomicznej.

Jak powinien wyglądać Kucharz ?

0 komentarze
19 odsłony

Kucharz pełni w kuchni najważniejszą rolę, dlatego też jego ubiór powinien nie tylko spełniać walory estetyczne, ale również zapewniać komfort i bezpieczeństwo.

4