Fartuchy kuchenne dla mężczyzn

Fartuchy kuchenne

Oczywiście musi spełniać wymogi BHP, dlatego na rynku możemy spotkać wersje wodoodporne, jak i wykonane z dodatkiem materiału technicznego, aby mieć pewność, że szef kuchni nie zostanie poparzony, kiedy np. wyleje się gorąca woda lub tłuszcz. Podstawową wersją jest fartuch z poliestru 65% i bawełny 35% o gramaturze 190-200g/M2. Materiał techniczny sprawi, iż będzie wytrzymały i wytrwa długie lata. Pamiętajmy, iż opcja wodoodporna sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Mężczyźni kochają grillować, a  taki fartuch idealnie sprawdzi się na zewnątrz. Mega wytrzymała tkanina, czyli 100% poliester + PU o gramaturze 185 g/m2, odporna jest na wszelkie otarcia oraz uszkodzenia mechaniczne. Fartuch bez obaw prać można prać w wysokiej temperaturze tj. 60°C, nie zdeformuje się.

Cechy fartucha kuchennego

Co do kroju, mężczyźni najczęściej wybierają modele sięgające do kolan. Taka długość jest wystarczająca, aby ochronić swoje ciało, ale też nie krępuje ruchów. Tradycyjne wiązanie na szyi można indywidualnie dopasować do wysokości. Kieszonka umieszczona z przodu to jest to, czego szuka każdy mężczyzna w fartuchu kuchennym. Można tam umieścić dodatkowy ręcznik lub drobne, przydatne akcesoria. Ważny jest również pasek, a im dłuższy, tym lepszy. Najlepiej jeśli da się go zawiązać nad kieszonką, wtedy jest opcja przełożenia ręcznika kuchennego do wytarcia rąk w każdym momencie podczas pracy.

Kolor jest kwestią indywidualną, mężczyźni z reguły lubią czerń, ale nie jest wymóg, barwa zależeć może od tego, czy kuchnia jest otwarta – możliwości jest wiele. Dlaczego by nie wybrać fartucha kolorowego lub z fikuśnym wzorem? Szefowie kuchni lubią się wyróżniać! Panowie chcą być doceniani, dlatego nie zapomnij o hafcie z logo restauracji lub z imieniem kucharza. Jest to świetny sposób na dyskretną reklamę i uznanie dla każdej osoby.

 Wybierz swój idealny model w naszym sklepie na odzieżgastronomiczna.pl

Powiązane produkty

Fartuch kucharski – Czarny

Wygodny i nieograniczający ruchów fartuch kucharski czarny, dedykowany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wysokiej jakości materiał sprawia, że fartuch skutecznie chroni przed zabrudzeniami i tłuszczem oraz jest odporny na uszkodzenia nawet do kilkunastu prań. Dodatkowo oferujemy możliwość umieszczenia logo na fartuchu – w tym celu prosimy o kontakt mailowy. Zapraszamy do zakupów.

Cena 37,00 zł

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
4