• -5,00 zł

Bluza kucharska Bordowa - długi rękaw

Punkty lojalnościowe niedostępne dla produktu z promocji

97,15 zł
92,15 zł
Promocja -5,00 zł
Brutto

Bluza kucharska bordowa długi rękaw stworzona została z myślą o kucharzach oraz pracownikach wykonujących czynności w obrębie kuchni. Oferujemy produkty wyłącznie wysokiej jakości, szyte w naszych pracowniach krawieckich. Zaopatrujemy się w materiały oraz tkaniny pochodzące wyłącznie z polskich hurtowni, produkty nasze cechuje zatem niska i atrakcyjna cena.

Szeroki wybór rozmiarów umożliwia dobranie idealnej bluzy do każdego typu sylwetki.

Rozmiar
Kolor
Rodzaj rękawa
999
Odzież gastronomiczna
View all products of Odzież gastronomiczna

Bluza kucharska bordowa długi rękaw przeznaczona dla kucharzy oraz innych pracowników kuchni. Elegancki krój pełni kilka istotnych kwestii – ochrania ciało pracownika przed wysokimi temperaturami oraz możliwością bezpośredniego kontaktu np. z gorącym olejem. Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty szyte są w naszych szwalniach, a wykorzystane materiały pochodzą z polskich hurtowni. 

Szeroki wybór rozmiarów pozwala na dobranie idealnego rozmiaru, niezależnie od sylwetki pracownika. Dbamy o wysoką jakość wykonania, dlatego też bluzy nie deformują się podczas częstego prania a barwa nie traci swojej wyrazistości. Naszym klientom umożliwiamy również naniesienie na wybrane elementy odzieży logo, które przyczyni się do pełnej identyfikacji lokalu.

Opis

Płeć
Produkt UNISEX
Bawełna
35%
Poliester
65%
Kieszonka
Brak
Długość rękawa
Długi

Specyficzne kody

Napisz swoją opinię

4