• -5,00 zł

Bluza kucharska Biała - długi rękaw

Punkty lojalnościowe niedostępne dla produktu z promocji

97,15 zł
92,15 zł
Promocja -5,00 zł
Brutto

Bluza kucharska biała długi rękaw przeznaczona dla kucharzy oraz osób pracujących w obrębie kuchni. Dedykowana jest lokalom gastronomicznym, restauracjom oraz hotelem. Warunki panujące w kuchni wymagają od odzieży gastronomicznej posiadania pewnych istotnych cech – w tym ochrony ciała pracownika. 

Oferowane przez nas produkty szyjemy w naszych pracowniach krawieckich przy użyciu wyłącznie materiałów oraz tkanin najwyższej jakości. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów, dlatego też bez problemu bluza dopasowana może być do każdego typu sylwetki.

Rozmiar
Kolor
Rodzaj rękawa
942
Odzież gastronomiczna
View all products of Odzież gastronomiczna

Bluza kucharska biała długi rękaw to zasadnicza część ubioru kucharza oraz osób przebywających w obrębie kuchni. Warunki panujące w tego typu pomieszczeniu znacznie różnią się od innych wnętrz w obrębie obiektu gastronomicznego. Ciągłe działanie wysokich temperatur, kontakt z żywnością oraz możliwość kontaktu z gorącym olejem powodują, iż odzież gastronomiczna musi spełniać wszelkie względy bezpieczeństwa.

Bluzy kucharskie szyjemy w naszych pracowniach krawieckich, dlatego też charakteryzuje je najwyższa jakość wykonania. Materiały oraz tkaniny użyte do produkcji pochodzą z polskich hurtowni, zatem cena odzieży jest atrakcyjna i niska.

Pełna identyfikacja wizualna to dodatkowy atut lokalu. Zachęcamy zatem do skorzystania z usługi naniesienia logo lub wybranego motywu na odzież gastronomiczną. 

Opis

Płeć
Produkt UNISEX
Bawełna
35%
Poliester
65%
Kieszonka
Brak
Długość rękawa
Długi

Specyficzne kody


2020-09-23

Wygodne bluzy

Polecam - wygodne bluzy dla kucharzy


2020-09-23

Polecam

Zamówiłem kilka bluz do swojej pizzerii i jestem zadowolony. Zarówno z jakości materiału i wygody pracy jak i z kontaktu ze sklepem :)

Napisz swoją opinię

4