• -5%

Bluzy kucharskie Folk Design - krótki rękaw

Punkty lojalnościowe niedostępne dla produktu z promocji

101,15 zł
96,09 zł
Promocja -5%
Brutto

Bluza kucharska folk design krótki rękaw stanowi ciekawy akcent ubioru pracownika przygotowującego posiłki w hotelu, restauracji lub innego rodzaju lokalu gastronomicznym. Ze względu na ciekawy wzór skutecznie przyciąga wzrok wzbudzając zainteresowanie.
Produkt w całości szyty jest w naszej szwalni, dbamy zatem o najwyższą jakość wykonania. Zaopatrujemy się w tkaniny oraz materiały pochodzące z polskich hurtowni, a cena oferowanej przez nas odzieży jest niska i atrakcyjna.

Rozmiar
Kolor
Rodzaj rękawa
991
Odzież gastronomiczna
View all products of Odzież gastronomiczna

Bluza kucharska folk design krótki rękaw pełni rolę ochronną, bowiem warunki panujące w kuchni bywają niekiedy problematyczne. Wysokiej jakości materiał o lekkiej gramaturze dopasowuje się do ciała, w żaden sposób nie ograniczając ruchów pracownika. Nieustanny kontakt z żywnością warunkuje częste pranie, jednak bluza nie deformuje się z czasem a kolor nie traci swojej wyrazistości.
Współpracujemy wyłącznie z polskimi hurtowniami, które zaopatrują nas w tkaniny oraz materiały najwyższej jakości. Produkt w całości powstaje w naszej pracowni krawieckiej, dbamy zatem i najwyższą jakość wykonania.
Naszym klientom oferujemy możliwość naniesienia specjalistycznego haftu, który wzmocni identyfikację wizualną lokalu z ubiorem obsługi kelnerskiej. Wybrany motyw odwzorujemy z pełną precyzją, przy użyciu specjalistycznych maszyn. 

Opis

Płeć
Produkt UNISEX
Bawełna
35%
Poliester
65%
Kieszonka
Brak
Model
Kolekcja: Folk Design
Długość rękawa
Krótki

Specyficzne kody

Napisz swoją opinię

4