• -10%

Bluza kucharska Granatowa - długi rękaw

Punkty lojalnościowe niedostępne dla produktu z promocji

85,00 zł
76,50 zł
Promocja -10%
Brutto
Dzienny strzał! Oferta ważna do końca dnia

Bluza kucharska granatowa długi rękaw wraz z odpowiednimi spodniami kucharskimi tworzy roboczy ubiór kucharza bądź jego pomocnika. Wysokie temperatury panujące w kuchni wymagają od odzieży posiadania pewnych cech, które zabezpieczą ciało pracownika.

Oferujemy bluzę kucharską uszytą w całości w naszej szwalni. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały oraz tkaniny wysokiej jakości, w które zaopatrujemy się w polskich hurtowniach.

Rozmiar
Kolor
Rodzaj rękawa
999
Odzież gastronomiczna
View all products of Odzież gastronomiczna

Bluza kucharska granatowa długi rękaw jest obowiązkowym elementem ubioru kucharza oraz osób wykonujących czynności w obrębie kuchni. Ze względu na szczególne warunki panujące w pomieszczeniu – wysokie temperatury, kontakt z jedzeniem oraz gorącym olejem – ubiór roboczy musi w pełni chronić ciało pracownika. 

Jako polski producent odzieży gastronomicznej oferujemy produkty w całości uszyte w naszych pracowniach krawieckich. Do produkcji używamy wyłącznie materiałów oraz tkanin pochodzących z polskich hurtowni. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, bowiem ich pierwotny fason nie zniekształca się podczas częstego prania a kolor zachowuje swoją wyrazistość. 

Bluza kucharska nie ogranicza ruchów pracownika, może on zatem swobodnie wykonywać wszelkie czynności. Dodatkowo oferujemy możliwość naniesienia haftu – wówczas prosimy o kontakt mailowy.

Opis

Płeć
Produkt UNISEX
Bawełna
35%
Poliester
65%
Kieszonka
Brak
Długość rękawa
Długi

Specyficzne kody


2020-09-23

Polecam

Polecam! szybka wysyłka


2020-09-23

OK

Polecam zamówić z haftem - super wygląda!

Napisz swoją opinię

4