• -10%

Bluza kucharska Szara - długi rękaw

Punkty lojalnościowe niedostępne dla produktu z promocji

85,00 zł
76,50 zł
Promocja -10%
Brutto
Dzienny strzał! Oferta ważna do końca dnia

Bluza kucharska szara długi rękaw stanowi jeden z najważniejszych elementów ubioru pracowniczego osób wykonujących czynności w kuchni. Wykonana z wysokiej jakości materiału – w który zaopatrujemy się w polskich hurtowniach – gwarantuje bezproblemowe użytkowanie. Produkt w całości powstaje w naszych pracowniach krawieckich, dlatego charakteryzuje go niska cena.

Bluza kucharska nie ogranicza ruchów, dzięki czemu pracownik posiada pełną swobodę ruchów.

Rozmiar
Kolor
Rodzaj rękawa
10000
Odzież gastronomiczna
View all products of Odzież gastronomiczna

Bluza kucharska szara długi rękaw przeznaczona jest dla kucharzy oraz wszystkich pracowników wykonujących czynności w obrębie pomieszczenia, jakim jest kuchnia. Warunki w niej panujące powodują, iż odzież robocza powinna w pełni chronić ciało pracownika, prezentując się przy tym elegancko oraz szykowanie.

Oferujemy wysokiej jakości odzież gastronomiczną dedykowaną restauracjom oraz hotelom. Wszystkie produkty w całości powstają w naszych pracowniach krawieckich, wyłącznie przy użyciu tkanin pochodzących z polskich hurtowni. Szeroki wybór rozmiarów pozwala na dobranie odpowiedniego elementu odzieży do każdej sylwetki. 

Bluza kucharska stanowi dopełnienie ubioru roboczego pracowników gastronomicznych. W towarzystwie odpowiednich spodni tworzy bezpieczny oraz funkcjonalny strój.

Opis

Płeć
Produkt UNISEX
Bawełna
35%
Poliester
65%
Kieszonka
Brak
Długość rękawa
Długi

Specyficzne kody


2020-09-23

polecamy

Zamówiliśmy wraz z haftem logo - polecamy!


2020-09-23

godna polecenia

szybka wysyłka i super jakość materiału

Napisz swoją opinię

4