Ręczniki Hotelowe

Ręczniki hotelowe Prestige frotte wykonane z wysokogatunkowej bawełny 100% o gramaturze 500 g/m2. Miły w dotyku materiał doskonale wchłania wilgoć oraz wodę, zapewniając odpowiednią ochronę, higienę oraz czystość ciała. Możliwość wyboru spośród różnych rozmiarów. Podwójna przędza 20/2 powoduje, iż oferowane przez nas ręczniki są niezwykle mocne i wytrzymałe. Umieszczone na ich końcach przeszycia dodatkowo wzmacniają konstrukcję, dzięki czemu ręczniki nie deformują się podczas częstego prania, a ich barwa wciąż pozostaje śnieżnobiała. Zalecana temperatura prania to 95°C. Wykonujemy również haft na ręcznikach od 10 sztuk, wycenę haftu wykonujemy po przez maila.

Ręczniki Hotelowe

Znaleziono 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

5 x Ręcznik hotelowy 50 cm x 100 cm - Premium

Ręcznik hotelowy (5 sztuk) Prestige biały frotte wykonany z wysokogatunkowej bawełny 100% o gramaturze 500 g/m2. Dostępny w rozmiarze 50 cm x 100 cm. Miękki oraz przyjemny w dotyku – doskonale wchłania wilgoć i wodę. Podwójna przędza 20/2 sprawia, iż ręcznik jest mocny oraz wytrzymały, nie niszczy się nawet przy intensywnym użytkowaniu. Częste pranie nie powoduje deformacji – ręcznik posiada bowiem wzmocnioną konstrukcję dzięki podwójnym przeszyciom – a kolor wciąż pozostaje śnieżnobiały. Zalecana temperatura prania to 95°C.

Jeśli chcesz wykonać na ręczniku haft Loga, to skontaktuj się z nami mailowo w celu indywidualnej wyceny.

Cena 79,99 zł

5 x Ręcznik hotelowy 70 cm x 140 cm - Premium

Ręcznik hotelowy (5 sztuk) Prestige biały frotte wykonany z wysokiej jakości tkaniny bawełny 100% o gramaturze 500 g/m2. Produkt o wymiarach 70 cm x 140 cm. Podwójna przędza 20/2 sprawia, że ręcznik jest wytrzymały i mocny. Dodatkowe obszycia na brzegach wzmacniają konstrukcję – uniemożliwiając deformację podczas częstego prania, a barwa wciąż pozostaje śnieżnobiała. Zalecana temperatura prania to 95°C.

Jeśli chcesz wykonać na ręczniku haft Loga, to skontaktuj się z nami mailowo w celu indywidualnej wyceny.

Cena 119,99 zł

5 x Dywanik hotelowy biały 50 cm x 70 cm

Dywanik hotelowy Prestige (5 sztuk) biały frotte wykonany z wysokiej jakości bawełny 100%. Gramatura 650 GSM sprawia, iż produkt jest miły i przyjemny w dotyku. Zastosowanie w produkcie przędzy podwójnej 20/2 gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość, dzięki czemu dywanik nie niszczy się podczas częstego prania, a kolor pozostaje wciąż śnieżnobiały. Dodatkowe wzmocnienia na brzegach uniemożliwiają jego deformację. Zalecana temperatura prania to 95°C.

Jeśli chcesz wykonać na dywaniku haft Loga, to skontaktuj się z nami mailowo w celu indywidualnej wyceny.

Cena 79,99 zł
  • Out of stock

Ręczniki doskonale sprawdzą się w hotelach, pensjonatach, gabinetach kosmetycznych, SPA oraz wszelkiego typu ośrodkach wczasowych – przyjemnie otulą ciało niezależnie od wykorzystania. Ich uniwersalność sprawia, iż mogą być użytkowane również w warunkach domowych. Ponadczasowa biel pięknie prezentuje się na tle każdej łazienki, niezależnie od kolorystyki bądź stylu urządzenia.Oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne, również dla delikatnej skóry niemowląt bądź dzieci. Wysokiej jakości tkanina nie wzmaga rozwoju bakterii bądź grzybów.

4