Fartuch dla kelnerów

Filtruj według

Zobacz nasze AukcjeFartuch dla kelnerów jest tym, czym czapka dla kucharzy – stanowi istotny element całości ubioru. Chroni strój obsługi kelnerskiej znajdujący się pod spodem, gdyż nieustanny kontakt z żywnością może być przyczyną powstawania plam oraz zabrudzeń. Ponadto pełni również funkcję reprezentacyjną, nadając obsłudze lokalu gastronomicznego bardziej profesjonalnego wyglądu.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Fartuch Kelnerski - Szary

Fartuch przedni szary wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. 

Fartuch Kelnerski- Granat

Fartuch przedni granatowy wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia.

Fartuch kelnerski - Różowy

Fartuch przedni na wymiar wyszywany w Polsce. Wykonany z wysokiej jakości materiałów. Większe zamówienia proszę składać przez formularz kontaktowy. Dzięki temu będą Państwo mogli otrzymać dodatkowe zniżki.

Wymiary:

Długość: 90 cm
Szerokość: 70 cm

Fartuch dla kelnerów z regulacją

Oferowany przez nas fartuch stworzony został z myślą zarówno o płci męskiej, jak i również żeńskiej. Uniwersalny krój oraz możliwość regulacji rozmiaru umożliwia dopasowanie do każdego typu sylwetki. Jego standardowa długość wynosi 90 cm, szerokość natomiast 70 cm. Istnieje również możliwość uszycia fartucha o innych wymiarach. W celu skorzystania z tej opcji, polecamy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy. Idealnie skrojony dobrze się układa i przylega do ubioru znajdującego się pod spodem fartucha. Jednocześnie fartuch kelnerski w żaden sposób nie ogranicza ruchów pracownika, dzięki czemu codzienna praca wykonywana jest z pełną swobodą. Posiada on przednią kieszeń, w której przechowywany może być notes oraz długopis – przedmioty niezbędne do przyjmowania zamówień od klientów.

Fartuch dla kelnerów wykorzystywany jest w wielu miejscach, w których obsługa kelnerska ma stały kontakt z klientem. Jako jeden z elementów stroju, spotkać możemy go w hotelach, restauracjach, pizzeriach, barach, czy innego rodzaju lokalach gastronomicznych. Ciężko jest sobie wyobrazić obsługę kelnerską bez fartucha czy zapaski, gdyż obecnie jest to część składowa całego ubioru roboczego kelnerów oraz kelnerek. 

Wysoka jakość i elegancja fartucha kelnerskiego

Oferowany przez nasz sklep fartuch dla kelnerów szyty jest w polskich pracowniach krawieckich oraz szwalniach. Powstaje z materiałów oraz tkanin najwyższej jakości, dzięki czemu odporny jest na szczególne warunki, jakie panują w lokalach gastronomicznych. Nieustanny kontakt z żywnością może być przyczyną powstawania wielu plam oraz zabrudzeń, które w konsekwencji wiążą się z częstym praniem. Dlatego tak ważne jest, aby fartuch kelnerski nie tracił swojego kroju oraz nie zniekształcał się w trakcie tego prania. 

Oprócz oczywistych względów ochronnych – a tym samym dobrej jakości fartucha – ważny jest również jego wygląd. Elegancki oraz klasyczny krój dopełni całość ubioru kelnerów i kelnerek. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli na dobranie odpowiedniej barwy do pozostałych elementów stroju. W trakcie wyboru koloru powinniśmy również wziąć pod uwagę wystrój całego wnętrza. Klienci odwiedzający lokal gastronomiczny lubią, gdy wszystko ze sobą współgra i tworzy jednolitą całość. Oceniają każdy element – smak i jakość jedzenia, obsługę, wystrój czy atmosferę. Zyskując ich zadowolenie, możemy jednocześnie zyskać stałych klientów na lata. 

Posiadamy również modele bardziej oryginalne, ze wstawkami z innych materiałów – np. eko skóry. Takie rozwiązanie pozwala na urozmaicenie klasycznego i tradycyjnego wyglądu fartucha, nadając mu cech charakterystycznych.