Muszki Kelnerskie

Filtruj według

Zobacz nasze AukcjeMuszki kelnerskie - muszki z prostą i wygodną regulacją z tyłu, podwójne. Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, a także opcjach wzorzystych. Muszki kelnerskie produkujemy z materiału o wysokiej wytrzymałości i odporności na zabrudzenia. Możliwość, na specjalne zamówienie, produkcji muszek kelnerskich z logotypem firmowym. Sztywny materiał zapewnia, że kelnerzy prezentują się bardzo profesjonalnie. Noszenie muszek kelnerskich wyprodukowanych przez naszą firmę jest bardzo komfortowe. Zapraszamy do zakupów.

There is 1 product.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Muszki kelnerskie

Muszki kelnerskie stanowią dopełnienie stroju kelnera, nadając mu bardziej eleganckiego wyglądu. Prezentują się niezwykle szykownie oraz dystyngowanie. Warto zatem wyposażyć obsługę lokalu gastronomicznego w ten gustowny element.

Eleganckie muszki kelnerskie

Oferowane przez nasz sklep muszki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu dopasować je można do pozostałych elementów stroju kelnera lub wystroju lokalu. Choć jest to dodatek męski, noszone bywają również przez kobiety – prosta regulacja pozwala na dobranie odpowiedniego rozmiaru do grubości szyi. Muszki szyte są z wysokiej jakości materiału w polskich szwalniach oraz pracowniach krawieckich. Wykonane są z precyzyjną dbałością o każdy pojedynczy szew. Sztywna tkanina, z jakiej zostały uszyte, pięknie się prezentuje i nie niszczy podczas prania. Noszenie ich jest wygodne oraz komfortowe, a ruchy szyi w żaden sposób nie są ograniczone. 

Muszki kelnerskie nadadzą restauracji bardziej profesjonalnego wyglądu. Doceniane są szczególnie przez klientów, gdyż świadczą o wysokiej jakości świadczonych usługach. Warto zdecydować się na ten niewielki dodatek, gdyż podnosimy tym samym prestiż lokalu. Obsługa kelnerska stanowi wizytówkę restauracji, powinna zatem prezentować się w sposób nieskazitelny. Muszki pięknie prezentują się w połączeniu z innymi elementami odzieży gastronomicznej dostępnymi w naszym sklepie.

Polski producent odzieży gastronomicznej

Oferujemy produkty polskie, dlatego przywiązujemy ogromną uwagę do jakości wykonania. Szeroki wybór odzieży gastronomicznej pozwoli na dobranie odpowiedniego ubioru dla każdego pracownika gastronomii – obsługi kelnerskiej, kucharza czy piekarza. Materiały oraz tkaniny wykorzystywane w trakcie szycia są odporne na wysokie temperatury, zabrudzenia czy częste pranie. Są to bardzo istotne cechy, ponieważ warunki panujące w hotelach, restauracjach, pizzeriach czy barach są szczególne. Ze względu na ciągły kontakt z żywnością, odzież gastronomiczna narażona jest na zabrudzenia. Dlatego tak ważne jest, aby zdecydować się na produkty wysokiej jakości, które nie będą tracić swojego fasonu podczas częstego prania. Wykorzystujemy materiały przewiewne, dzięki czemu skóra oddycha, a powierzchnia ciała nie poci się.

Ponadto oferujemy możliwość naniesienia haftu na wybrany rodzaj odzieży. Wyspecjalizowane maszyny, wykorzystujące najnowsze technologie, odwzorują nawet najbardziej skomplikowany wzór. Służymy pomocą w doborze optymalnej wielkości, a powstały haft nie jest w żaden sposób zniekształcony lub zdeformowany. Odzież – na której naniesione jest logo firmy lub imię pracownika – nadaje lokalowi bardziej profesjonalnego wyglądu. Identyfikacja wizualna jest szczególnie doceniana przez klientów, którzy cenią sobie całokształt restauracji – jakość serwowanych dań, wystrój oraz obsługę. Zadowolenie klienta stanowi miarę sukcesu każdego lokalu gastronomicznego. Warto zatem zadbać o każdy, pojedynczy element składający się na jego osiągnięcie.