Rękawiczki

Filtruj według

Zobacz nasze AukcjeRękawiczki kelnerskie, bardzo wygodne 100% bawełna. Materiał przepuszczający powietrze, części rękawiczki od strony chwytnej posiada specjalne mikronakropienia z PCV. Które zapewniają przyczepność oraz zapobiegają poślizgowi przedmiotu trzymanego. Dzięki rękawicą kelner nie zostawia odcisków palców na talerzu oraz podane dania w białych rękawicach jest bardzo eleganckie.  Posiadamy różne rozmiary  rękawiczek kelnerskich od S- dla kobiet po M,L oraz XL dla mężczyzn. Aby dobrze dopasować rozmiar rękawiczek, musimy zmierzyć obwód naszej dłoni. Rękawiczki kelnerskie stosowane są gdy wymagana jest odpowiednia prezentacja oraz wygląd dłoni. Idealnie dopasowują się do dłoni, dzięki czemu zapewniają czucie trzymanego talerza. 

There is 1 product.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Rękawiczki kelnerskie 

Rękawiczki kelnerskie najczęściej spotkać możemy w restauracjach oraz hotelach o podwyższonym standardzie. Nadają one obsłudze kelnerskiej bardziej profesjonalnego wyglądu. Cenione są przez klientów odwiedzających lokal gastronomiczny, gdyż świadczą o wyjątkowym profesjonalizmie i wysokiej jakości świadczonych usługach.

Doskonała jakość rękawiczek

Rękawiczki wykonane są z tkaniny wysokiej jakości, dzięki czemu znacznie dłużej utrzymują swój pierwotny fason, nawet przy częstym praniu. Jest to bardzo istotna cecha, ponieważ ich barwa jest zazwyczaj biała, zatem w porównaniu do innego typu odzieży gastronomicznej, rękawiczki wymagają znacznie częstszego prania. Szyte są w polskich szwalniach oraz pracowniach krawieckich, ze szczególną dbałością o każdy pojedynczy szew. Kelnerzy z nich korzystający nie pozostawiają śladów ani odcisków palców na trzymanej tacy lub podawanym naczyniu. Duża różnorodność rozmiarowa pozwala na dobranie odpowiedniego fasonu zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Rękawice posiadają na części wierzchniej trzy szwy oraz marszczenie na nadgarstku, dzięki czemu nie ześlizgują się z dłoni. Elastyczna tkanina, z jakiej zostały wykonane, przepuszcza powietrze oraz nie nasila pocenia się dłoni. Rękawiczki znacznie zwiększają higienę użytkowania.

Zazwyczaj rękawiczki kelnerskie kojarzą nam się z obsługą kelnerską restauracji z zeszłego wieku. Związane jest to m.in. z utrwaleniem w naszej świadomości wizerunku kelnera ubranego w czarny frak oraz białe rękawiczki. Być może ten niewielki element odzieży gastronomicznej jest już znacznie rzadziej spotykany, jednak prowadząc wysokiej klasy restaurację, warto wyposażyć kelnerów w tego typu dodatek. Lokal odbierany będzie wówczas jako bardziej elegancki oraz szykowny.

Odzież gastronomiczna dla kelnerów, kucharzy oraz piekarzy

Oprócz rękawiczek sklep nasz oferuje szeroki wybór produktów z kategorii odzieży gastronomicznej – ubiorą się u nas kelnerzy, kucharze, piekarze oraz inni pracownicy lokali gastronomicznych. Jesteśmy polskim producentem odzieży, dlatego też wszystkie nasze produkty szyte są w polskich szwalniach oraz pracowniach krawieckich. W obecnych czasach, gdy zalewani jesteśmy produktami pochodzącymi z innych krajów, odzież szyta w Polsce odznacza się znacznie wyższą jakością, która jest dla nas niezmiernie ważna.

Oferujemy również naniesienie wysokiej jakości haftu na wybraną odzież gastronomiczną. Może być to zarówno logo firmy, jak i również imię czy nazwisko pracownika. Haft wykonywany jest za pomocą wyspecjalizowanej maszyny, która precyzyjnie odwzorowuje dany logotyp. Wybieramy optymalną wielkość haftu, dlatego też nie jest on w żaden sposób zdeformowany ani zniekształcony. Pełna identyfikacja wizualna wpływa na bardziej profesjonalny odbiór lokalu gastronomicznego przez klienta. Zrealizujemy każdy projekt, niezależnie od trudności wzoru. Prowadząc restauracje – lub lokal gastronomiczny innego rodzaju – warto zdecydować się na personalizację pojedynczych elementów, ponieważ klienci bardzo cenią sobie tego typu rzeczy.