Zapaski Krótkie

Filtruj według

Zobacz nasze AukcjeZapaska krótka, przeznaczona przeważnie dla kobiet. Zapaska ta posiada kieszeń na notes oraz długopis. Możliwość wiązania z przodu, bądź z tyłu. Standardowa długość to 45 cm oraz 70 cm szerokości. Długość ta pozwana obsłudze na swobodne chodzenie po schodach. Wykonana z wysokiej jakości materiału, produkt produkowany w Polsce. Nasza pracowania krawiecka jest wstanie zaspokoić Państwa wymagania. 

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Zapaski krótkie

Zapaska kelnerska stanowi część stroju obsługi kelnerskiej. Jest to element dość istotny, ponieważ chroni ubiór pracownika znajdujący się pod zapaską. Wyglądem przypomina tradycyjny fartuszek, niegdyś znacznie częściej noszony przez gospodynie domowe. Obecnie ogromna różnorodność rodzajów oraz barw pozwala na dobranie odpowiedniej zapaski dla każdego lokalu.

Zapaska kelnerska dla kobiet

Zapaska krótka to model idealny dla kobiet, ponieważ jej krój stworzony został z myślą o figurze kobiecej. Elegancki fason pięknie prezentuje się zarówno w połączeniu ze spodniami, jak i również spódnicą czy sukienką. Skrojony na zasadzie podobieństwa do typowo kobiecego ubioru – przypomina bowiem spódnicę – nada kelnerce szykownego wyglądu. Uniwersalny rozmiar umożliwia dopasowanie się do każdego typu figury. Wiązanie za pomocą pasków pozwala na wyregulowanie odpowiedniej szerokości w zależności od talii kelnerki. Ich długość daje możliwość zawiązania z tyłu lub z przodu. 

Niezwykle ważne jest, aby zapaski krótkie stanowiły połączenie estetyki z wygodą. Wielogodzinne zmiany wymagają wygodnego ubrania roboczego, które w żaden sposób nie będzie ograniczać ruchów pracownika. Długość zapaski kelnerskiej wynosi 45 cm, natomiast jej szerokość to 70 cm. Są to standardowe wymiary dostosowane do warunków panujących w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych. Umożliwiają swobodne chodzenie po schodach czy pracę w szybkim tempie. Umieszczona w stroju kieszonka pozwala na schowanie w niej notesu oraz długopisu, czyli nieodłącznych elementów obsługi kelnerskiej.

Zapaski krótkie są uniwersalne, dlatego też mają bardzo szerokie zastosowanie. Najczęściej noszone są przez obsługę w hotelach, restauracjach, pizzeriach oraz wszelkich innych lokalach gastronomicznych.

Doskonała jakość zapasek krótkich

Zapaski kelnerskie wykonane zostały z wysokiej jakości materiału, dostosowanego do warunków panujących w lokalach gastronomicznych. Tkaniny wykorzystane w trakcie szycia odporne są na wielokrotne pranie, przy czym ich krój pozostaje niezmieniony – nie kurczy się czy nie deformuje z czasem. Jest to dość istotna kwestia, ponieważ zapaska krótka pełni rolę fartucha dla obsługi kelnerskiej, dlatego też jest bardziej narażona na plamy czy zabrudzenia spowodowane żywnością. 

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep szyte są w polskich szwalniach oraz pracowniach. Cały proces jest zatem wykonywany ze szczególną dbałością o każdy szczegół. Różnorodność kolorów pozwala na dopasowanie odpowiedniej barwy zarówno do pozostałych elementów stroju kelnerki, jak i również wystroju restauracji czy hotelu. Obsługa kelnerska nosząca elegancką odzież wysokiej jakości powoduje, iż każdy lokal wygląda profesjonalnie. Klienci cenią sobie zarówno jakość dostarczonych im usług, jak i również ich całokształt – wygląd lokalu, obsługi czy atmosferę panującą wokoło. Warto zatem zadbać o ich opinię, gdyż zyskujemy tym samym grono zadowolonych oraz stałych klientów, którzy będą do nas wracać z uśmiechem na twarzy.