• -2,00 zł

Fartuch kelnerski – Góralski Folk

Punkty lojalnościowe niedostępne dla produktu z promocji

44,00 zł
42,00 zł
Promocja -2,00 zł
Brutto

Fartuch góralski folk wykonany z materiału wysokiej jakości. Dedykowany kelnerom restauracji, hoteli oraz innego typu lokali gastronomicznych. Wyposażony w pojemną kieszeń na notes oraz długopis. Wygodne wiązanie w pasie sprawia, iż doskonale prezentuje się zarówno na sylwetce kobiecej, jak i męskiej.
Długość – 90 cm
Szerokość – 70 cm
Gramatura – 200 g/m2

Kolor
9970
Odzież gastronomiczna
View all products of Odzież gastronomiczna

Fartuch góralski folk uszyty z wysokogatunkowej tkaniny. Odzież przeznaczona dla obsługi kelnerskiej restauracji, hoteli, barów, pizzerii i innych lokali gastronomicznych. Model posiada pojemną kieszeń na podstawowe atrybuty kelnera – notes i długopis. Wygony oraz komfortowy w noszeniu, nie ogranicza ruchów pracownika. Wiązanie w pasie oraz regulacja na 3 springi sprawiają, iż fartuch doskonale dopasowuje się do każdego typu sylwetki.
Oryginalny wzór folk nada strojowi oryginalności. Fartuch uszyty w naszej pracowni krawieckiej, z materiałów pochodzących z polskiej hurtowni. Oferujemy również możliwość naniesienia na odzież wybranego haftu – np. logo firmy lub imię pracownika. Wówczas zapraszamy do kontaktu mailowego.
Długość – 90 cm
Szerokość – 70 cm
Gramatura – 200 g/m2

Opis

Długość
90 cm
Szerokość
70 cm
Bawełna
35%
Poliester
65%
Gramatura
190-200 g/m2
Kieszonka
Tak
Model
Kolekacja: Góralski FOLK

Specyficzne kody

Napisz swoją opinię

4