• -5%

Koszulka Polo Fuksja - Męska

Punkty lojalnościowe niedostępne dla produktu z promocji

33,25 zł
31,58 zł
Promocja -5%
Brutto
Dzienny strzał! Oferta ważna do końca dnia

Koszula polo wykonana w 100% z bawełny o gramaturze 200 g/m2 dedykowana jest dla wszystkich pracowników branży gastronomicznej – zarówno tych pracujących na zewnątrz, jak i wewnątrz lokalu.  Koszula posiada specjalne ściągacze przy kołnierzu i przy rękawach oraz dwa guziki – co sprawia, że dopasowuje się do sylwetki. Oferujemy także możliwość naniesienia logo lub dowolnego napisu za pomocą haftu. 

Rozmiar
Kolor
9998
JHK
View all products of JHK

Wykonana w 100% z bawełny koszulka polo męska w kolorze fuksja to produkt dedykowany dla każdego pracownika branży gastronomicznej. Będzie odpowiednia do pracy zarówno w lokalu, jak i poza nim. Gramatura 200 g/m2 gwarantuje odporność na otarcia i wytrzymałość w codziennej pracy. Koszula posiada dwa guziki oraz ściągacze przy kołnierzu oraz na zakończeniu rękawów – co gwarantuje dostosowanie się do sylwetki. 

Dodatkowo oferujemy możliwość naniesienia logo lub dowolnego napisu na koszulkę lub inną wybraną odzież gastronomiczną z naszego sklepu za pomocą haftu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą dodatkową usługą – zapraszamy do kontaktu mailowego.

Parametry produktu:

Materiał: 100% bawełna

Gramatura: 200 g/m2

Dwa guziki

Ściągacze na kołnierzu oraz przy rękawach 

Możliwość haftu

Kolor: fuksja.

Opis

Płeć
Produkt Męski
Bawełna
100%
Gramatura
210 g/m2
Długość rękawa
Krótki

Specyficzne kody

Napisz swoją opinię

4