Fartuchy Kucharskie

Filtruj według

Zobacz nasze AukcjeFartuch kucharski to podstawowy element odzieży gastronomicznej w kuchni. Nie tylko chroni kucharzy przed zabrudzeniami, ale również buduje ich profesjonalny wygląd. Fartuchy produkowane przez naszą firmę są bardzo lekkie, dzięki czemu kucharz nie odczuje zmęczenia wynikającego z jego noszenia. Podstawowa gramatura fartucha wynosi 180 g/m2. Oczywiście istnieje możliwość indywidualnego zamówienia fartucha kucharskiego o wyższej gramaturze, jednak najlepiej sprawdzają się właśnie produkty o wspomnianej gęstości. Skład fartuchów kucharskich to 65 % poliester, 35 % bawełna w przypadku fartuchów 1 kolor oraz 100% bawełna w przypadku fartucha zebra. Oczywiście produkujemy także na zamówienie fartuchy ozdobne lub nietypowe szablony ( np. ze złotymi sprzączkami, klipsami etc. ). Materiały, z których produkujemy naszą odzież gastronomiczną są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu ubrania posłużą przez długi okres. Oferowane fartuchy kucharskie świetnie sprawdzają się do restauracji, prywatnych kuchni, hoteli, food trucków, barów, karczm etc. W skrócie do każdej działalności związanej z gastronomią. Gwarantujemy świetny stosunek jakości do ceny. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Fartuch Kelnerski - Szary

Fartuch przedni szary wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. 

Fartuch Kucharski - Czarny folk design

Fartuch przedni czarny z dodatkiem  – motywu łowickiego – wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia.

Fartuch Kucharski - Szary

Fartuch przedni szary wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. 

Fartuch Kucharski - Granat

Fartuch przedni granatowy wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia.

Fartuch Czarny

Fartuch przedni czarny wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia.

Fartuch Kucharski - Zebra

Fartuch przedni Zebra wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia.

Fartuch Kucharski - Czarny z dodatkiem zebry

Fartuch przedni czarny z dodatkiem  – zebry – wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia.

Fartuch Kucharski - Żółty

Fartuch przedni żółty wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia.

Fartuch Kucharski - Brązowy

Fartuch przedni brązowy wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia.

Fartuch Kucharski - Biały

Fartuch przedni biały wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia.

Fartuch Kucharski - Turkusowy

Fartuch przedni turkusowy wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia.

Fartuchy kucharskie

Fartuch kucharski pełni bardzo ważną rolę w kuchni – zabezpiecza odzież znajdującą się pod nim, przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, w tym gorącym tłuszczem. Wykorzystywany jest zarówno w naszych domach, jak i również w hotelach, restauracjach, pizzeriach, barach oraz innych lokalach gastronomicznych – w zasadzie wszędzie tam, gdzie praca wiąże się ze ścisłym kontaktem z żywnością.

Fartuchy kucharskie wysokiej jakości

Fartuch kucharski dopełnia całość ubioru kucharza oraz nadaje mu bardziej profesjonalnego wyglądu. Jako odzież gastronomiczna musi spełniać kilka istotnych warunków. Przede wszystkim powinien chronić pracownika. Warunki panujące w kuchni nie należą do najłatwiejszych. Działanie wysokich temperatur oraz ciągły kontakt z żywnością wymagają odpowiednio przystosowanej odzieży roboczej. Fartuch musi być wykonany z wysokiej jakości materiału, który stanowił będzie barierę pomiędzy ciałem pracownika a wszelkimi niebezpieczeństwami. Tkanina powinna być odporna na wielokrotne pranie, gdyż fartuchy kucharskie są szczególnie narażone na powstawanie na ich powierzchni plam oraz zabrudzeń. Częste pranie nie powinno natomiast niszczyć ani deformować jego fasonu. Odzież gastronomiczna przez nas oferowana spełnia wszystkie powyższe kryteria.

Ważną cechą fartucha powinna być pełna swoboda ruchów niczym nieograniczona. Praca w kuchni najczęściej związana jest z wysokimi temperaturami oraz szybkim tempem. Odzież powinna być zatem przepuszczalna, lekka i niewzmagająca pocenia się. Fartuchy wiązane są za pomocą pasów materiału w pasie oraz na szyi, takie rozwiązanie umożliwia dopasowanie odzieży do każdego typu sylwetki, zarówno kobiecej, jak i męskiej. Dodatkowym atutem jest umieszczona w przedniej części kieszonka.

Szeroka gama kolorystyczna umożliwia wybór odpowiedniego modelu do pozostałych elementów odzieży gastronomicznej pracownika. Każdy z nich prezentuje się niezwykle elegancko. Część modeli posiada ciekawe wstawki, wykonane z tkaniny we wzór – elementy te nadają fartuchowi bardziej oryginalnego oraz niepowtarzalnego wyglądu.

Polski producent odzieży gastronomicznej

Cały nasz asortyment opiera się na produktach szytych w polskich szwalniach oraz pracowniach krawieckich. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania oraz dbałość o każdy szczegół. Dobrze wykonane szwy gwarantują znacznie dłuższe użytkowanie odzieży gastronomicznej. 

Ponadto oferujemy również możliwość wykonania logo firmy w formie haftu na wybranym elemencie odzieży. Tworzony jest on przy udziale wyspecjalizowanych maszyn, które precyzyjnie nanoszą haft na odzież. Wybieramy optymalną wielkość logotypu, tak aby był on w pełni wyeksponowany. Każdy projekt realizujemy ze szczególną dbałością, dlatego też naniesione logo nie jest w żaden sposób zdeformowane, ani zniekształcone. Pełna identyfikacja wizualna pracownika z lokalem gastronomicznym odbierana jest przez klientów jako przejaw profesjonalizmu. Warto zadbać o każdy element, który może mieć pozytywny wpływ na odbiór naszego lokalu.