Spodnie Kucharskie

Filtruj według

Zobacz nasze AukcjeW naszej ofercie nie mogło zabraknąć spodni kucharskich. Spodnie dostępne są w 2 wersjach, z kieszeniami i bez. W standardzie produkujemy je na gumkach, aby sprawnie dopasowywały się do ciała kucharza oraz były komfortowe w użytku. To właśnie takie rozwiązanie chwali sobie wielu szefów kuchni. Jednak w przypadku zainteresowania możemy wykonać również spodnie kucharskie w wersji z paskiem. Produkty wykonane są z materiału o składzie 65 % poliester, 35 % bawełna lub 100% bawełna w przypadku spodni typu zebra. Materiał jest bardzo wytrzymały, a kolor utrzymuje się po wielu praniach ( niejedna restauracja zgłaszała nam, że po 2 latach produkty dalej są wykorzystywane ). Spodnie kucharskie to element ubioru, którego nie powinno zabraknąć w profesjonalnej restauracji, tak więc zachęcamy do zakupów.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Spodnie kucharskie - Czarne

Odpowiednie spodnie są dla profesjonalnego kucharza istotnym aspektem w jego pracy. Powinny gwarantować komfort pracy i bezpieczeństwo, nie ograniczając przy tym ruchów. Odpowiednio zaprojektowany materiał wpływa na zachowanie rozmiaru spodni nawet po wielu praniach. Dzięki wszytej w pasie gumce idealnie dopasowują się one do każdej figury. Proste nogawki zakończone obrębem nie krępują ruchów zapewniając komfort. Wszyte kieszonki mogą służyć do przechowywania przydatnych przedmiotów. Mocne szycia i wysokiej jakości materiały z jakich wykonane są spodnie zapewniają długi okres noszenia bez niechcianych przetarć, czy prucia. Dostępne w wielu kolorach i rozmiarach.

Spodnie kucharskie zebra

Pełny ubiór dla kucharza to nie tylko czapka, bluza i buty. Każdy kucharz powinien założyć również spodnie kucharskie, aby pokazać swoje profesjonalne podejście do swojego zawodu. Pokazujemy w ten sposób klientom, że dbamy o higienę w restauracji.

Wymiary: S, M, L, XL, XXL

Spodnie Kucharskie Pepita

Spodnie kucharskie stanowią istotny element ubioru pracownika gastronomicznego. W połączeniu z odpowiednio dobraną górą tworzą ubiór roboczy. Praca w kuchni odbywa się w szczególnych warunkach, dlatego ważne jest, aby odzież gastronomiczna posiadała kilka istotnych cech. 

Spodnie piekarskie długie 100% bawełna

Spodnie piekarskie w kolorze białym wykonane w 100% z bawełny dedykowane są dla pracowników branży piekarniczej: zarówno dla kucharzy, jak i pomocników. Materiał wykonania sprawia, że są bardzo wygodne, elastyczne oraz przewiewne. Bawełna zapewnia doskonały przepływ powietrza. Gramatura spodni to 140 g/m2 – co oznacza, że są wytrzymałej na zatarcia, otarcia czy inne czynniki mechaniczne, które mogą powstać podczas pracy. Mimo sporej wytrzymałości są lekkie i bardzo wygodne, nie ograniczają ruchu podczas pracy piekarza.

Spodnie kucharskie

Odpowiednie spodnie kucharskie to ważny element ubioru roboczego pracowników gastronomicznych. Ze względu na szczególne warunki panujące w kuchni, odzież gastronomiczna tego typu musi posiadać kilka istotnych cech. Przede wszystkim powinna chronić pracownika i zapewniać mu wszelkie względy bezpieczeństwa. 

Wysoka jakość materiału spodni kucharskich

Oferowane przez nasz sklep spodnie kucharskie szyte są w polskich szwalniach oraz pracowniach krawieckich. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Tkaniny te są w pełni przystosowane do wysokich temperatur panujących w kuchni. Chronią ciało pracownika przed oparzeniami, jakie mogą występować w trakcie wykonywania takich czynności jak: gotowanie, smażenie czy pieczenie. Ciągły kontakt z żywnością sprawia, iż ubiór kucharza lub jego pomocnika nieustannie narażony jest na powstawanie na jego powierzchni plam oraz zabrudzeń. W konsekwencji odzież gastronomiczna jest znacznie częściej prana niż ubiór roboczy pracowników innych branż. Wysoka jakość materiału odporna jest na częste pranie, przy czym spodnie kucharskie nie zniekształcają się, ani nie deformują z czasem.  

Kolejną niezwykle istotną cechą jest pełna swoboda ruchów. Duża wytrzymałość tkaniny w żaden sposób nie wpływa na komfort noszenia spodni, dzięki czemu są one wygodne i lekkie. Praca w kuchni wiążę się z szybkim tempem oraz ciągłym ruchem. Ważne jest zatem, aby spodnie kucharskie przepuszczały powietrze oraz nie powodowały pocenia się. Duży wybór rozmiarów pozwala na dopasowanie do każdego typu sylwetki. 

Elegancki strój kucharza

Oprócz szeregu praktycznych cech, doskonały krój oraz elegancki wygląd oferowanej przez nasz sklep odzieży, stanowią jej dodatkowe atuty. Spodnie kucharskie w połączeniu z odpowiednio dobraną bluzą kucharską tworzą strój kucharza. Kuchnia to nieodłączny element hoteli, restauracji, pizzerii, barów oraz innego rodzaju lokali gastronomicznych. Oferowane przez nas modele dostępne są zarówno w tradycyjnej kolorystyce, jak i również w ciekawych wzorach. Ubiór roboczy nie musi być nudny oraz oczywisty. Szczególnie iż coraz więcej restauracji preferuje kuchnie w formie otwartej – nie oddzielają jej od sali jadalnej ściany, a klienci siedząc przy stoliku, widzą cały proces przygotowywania posiłku. Podobnie rzecz ma podczas pokazów kulinarnych, wówczas to pracę kucharzy podziwia zgromadzony tłum. Warto w obu tych przypadkach zadbać o nienaganny oraz elegancki strój. 

Oferujemy również możliwość wykonania haftu na wybranej odzieży gastronomicznej. Jest to dodatkowy element personalizacji oraz ujednolicenia wizerunku firmy. Logo odwzorowywane jest przez wyspecjalizowane maszyny, które tworzą haft w pełni precyzyjny. Wykonując tego typu logotyp, dbamy o każdy szczegół, dlatego też ryzyko powstania jakiegokolwiek zdeformowania lub zniekształcenia zniwelowane jest do zera. Opcja ta jest bardzo chętnie wybierana przez wszelkiego rodzaju lokale gastronomiczne, zarówno dla obsługi kelnerskiej, jak i również kucharzy czy szefa kuchni.