Nowe produkty

Wodoodporny Fartuch kucharski – Granatowy

Fartuch kucharski wodoodporny granat uszyty z wysokiej jakości materiału. Chroni nie tylko przed wodą, ale również przed działaniem wiatru. Nie ogranicza ruchów, zapewniając pełną swobodę, wygodę oraz komfort użytkowania. Wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz tarcia sprawia, iż fartuch doskonale chroni ciało przed czynnikami zewnętrznymi. Noszony może być zatem jako część odzieży roboczej – np. na zmywaku lub w innego typu miejscach, w których pracownik narażony jest na nieustanny kontakt z wodą.

Cena 67,65 zł
  • Nowy

Wodoodporny Fartuch kucharski – Bordowy

Fartuch kucharski wodoodporny bordowy wykonany z wysokogatunkowej tkaniny odpornej na wiatr. Zapewnia wygodę i komfort użytkowania, nie ograniczając swobody ruchów. Fartuch stanowić może część odzieży roboczej, bowiem zapewnia maksymalną ochronę ciała pracownika przed czynnikami zewnętrznymi. Solidne wykonanie w połączeniu z odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz tarcia sprawia, iż fartuch jest wytrzymały i trwały. Idealnie sprawdzi się w miejscach, w których pracownik narażony jest na ciągły kontakt z wodą – np. na zmywaku.

Cena 67,65 zł
  • Nowy

Wodoodporny Fartuch kucharski – Czarny

Fartuch kucharski wodoodporny czarny wykonany z wysokiej jakości materiału zapewnia również ochronę przed wiatrem. Wygodny i komfortowy w użytkowaniu doskonale sprawdzi się w każdych warunkach, które wymagają maksymalnej ochrony ciała. Solidne wykonanie i odporna na czynniki zewnętrzne tkanina sprawiają, iż fartuch wytrzymały jest na uszkodzenia mechaniczne oraz tarcia. Fartuch pełnić może rolę odzieży roboczej – np. na zmywaku bądź w innych miejscach, w których ubiór pracownika narażony jest na nieustanny kontakt z wodą.

Cena 67,65 zł
  • Nowy

Dywanik hotelowy biały 50 cm x 70 cm

Dywanik hotelowy Prestige biały frotte wykonany z wysokiej jakości bawełny 100%. Gramatura 650 GSM sprawia, iż produkt jest miły i przyjemny w dotyku. Zastosowanie w produkcie przędzy podwójnej 20/2 gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość, dzięki czemu dywanik nie niszczy się podczas częstego prania, a kolor pozostaje wciąż śnieżnobiały. Dodatkowe wzmocnienia na brzegach uniemożliwiają jego deformację. Zalecana temperatura prania to 95°C.

Jeśli chcesz wykonać na dywaniku haft Loga, to skontaktuj się z nami mailowo w celu indywidualnej wyceny.

Cena 12,30 zł
  • Nowy

Szlafrok Hotelowy - 100% bawełna

Szlafrok Prestige biały frotte wykonany z wysokogatunkowej bawełny 100% o gramaturze 420 GSM. Dostępny w uniwersalnych rozmiarach – M, L, XL – doskonale dopasuje się do każdego typu sylwetki. Model wyposażony w pasek, umożliwiający praktyczne zawiązanie szlafroka w pasie. Doskonała jakość materiału zapewnia wygodę i komfort użytkowania. Puszysty szlafrok jest miękki oraz miły w dotyku. Po wyjściu spod prysznica bądź kąpieli w wannie nałożony na ciało przyjemnie je otula. Posiada dwie pojemne kieszenie na przechowywanie drobnych przedmiotów.

Jeśli chcesz wykonać na szlafroku haft Loga, to skontaktuj się z nami mailowo w celu indywidualnej wyceny.

Cena 75,03 zł
  • Nowy

Ręcznik hotelowy 70 cm x 140 cm - Premium

Ręcznik hotelowy Prestige biały frotte wykonany z wysokiej jakości tkaniny bawełny 100% o gramaturze 500 g/m2. Produkt o wymiarach 70 cm x 140 cm. Podwójna przędza 20/2 sprawia, że ręcznik jest wytrzymały i mocny. Dodatkowe obszycia na brzegach wzmacniają konstrukcję – uniemożliwiając deformację podczas częstego prania, a barwa wciąż pozostaje śnieżnobiała. Zalecana temperatura prania to 95°C.

Jeśli chcesz wykonać na ręczniku haft Loga, to skontaktuj się z nami mailowo w celu indywidualnej wyceny.

Cena 22,14 zł
  • Nowy

Ręcznik hotelowy 50 cm x 100 cm - Premium

Ręcznik hotelowy Prestige biały frotte wykonany z wysokogatunkowej bawełny 100% o gramaturze 500 g/m2. Dostępny w rozmiarze 50 cm x 100 cm. Miękki oraz przyjemny w dotyku – doskonale wchłania wilgoć i wodę. Podwójna przędza 20/2 sprawia, iż ręcznik jest mocny oraz wytrzymały, nie niszczy się nawet przy intensywnym użytkowaniu. Częste pranie nie powoduje deformacji – ręcznik posiada bowiem wzmocnioną konstrukcję dzięki podwójnym przeszyciom – a kolor wciąż pozostaje śnieżnobiały. Zalecana temperatura prania to 95°C.

Jeśli chcesz wykonać na ręczniku haft Loga, to skontaktuj się z nami mailowo w celu indywidualnej wyceny.

Cena 13,53 zł
  • Nowy
4