Zapaski Kelnerskie

Zapaski kelnerskie, posiadamy standardowe rozmiary: - zapaska krótka dla kobiet  - zapaska średnia - zapaska długa. Wszystkie Nasze zapaski kelnerskie posiadają kieszeń na notes oraz długopis. Również szyjemy zapaski nietypowe, na specjalne zamówienie. Klient wysyła nam wymiary, a w Naszej pracowni tworzymy odpowiedni szablon i wykonujemy zapaski. Również ułożenie kieszeni czy wielkość jest również do ustalenia. Wtedy wycena jest indywidualna, posiadamy szeroką gamę kolorów. Jesteśmy wstanie również dostosować się do grubości materiału. Na zapaskach kelnerskich wykonujemy hafty, z logiem firmy czy napisem. Minimalna ilość zamówienia przy hafcie to 10 sztuk. Zapraszamy du zakupów zapasek kelnerskich.

Zapaski Kelnerskie

Znaleziono 67 produktów.

Pokazano 1-20 z 67 pozycji

Aktywne filtry

Zapaska kelnerska krótka Czarna

Zapaska kelnerska krótka damska czarna z kieszenią to element niezbędny obsługi kelnerskiej w restauracji, hotelu oraz wszelkiego typu lokalach gastronomicznych.

Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału o wymiarach:

Szerokość – 70 cm,

Długość – 45 cm,

Dopasowany jest do kobiecej sylwetki i stanowi dopełnienie całości stroju kelnerskiego, nadając obsłudze profesjonalnego wyglądu.

Cena podstawowa 25,83 złCena 23,25 zł
 • -10%
 • -10%

Zapaska kelnerska krótka Czerwona

Zapaska kelnerska krótka damska czerwona wyposażona w kieszeń przeznaczona jest dla obsługi kelnerskiej lokali gastronomicznych lub hoteli. Produkt uszyty z wysokiej jakości tkaniny w polskiej szwalni.

Szerokość – 70 cm

Długość – 45 cm

Rozmiar dopasowany do kobiecej figury doskonale prezentuje się z innymi elementami odzieży kelnerskiej, a intensywny kolor nadaje całości oryginalnego wyglądu.

Cena podstawowa 25,83 złCena 24,54 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaska kelnerska krótka Turkusowa

Zapaska kelnerska krótka damska turkusowa o wyrazistym kolorze przeznaczona dla kobiet. Uszyta z wysokiej jakości tkaniny – pochodzącej z polskiej hurtowni – w naszej szwalni. Zapaska dedykowana jest żeńskiej części obsługi kelnerskiej hoteli, restauracji czy pracownicom sklepów. Odzież wyposażona jest w kieszeń, ułatwiającą dostęp do notatnika oraz długopisu.


Szerokość – 70 cm
Długość – 45 cm

Cena podstawowa 25,83 złCena 24,54 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaska kelnerska krótka Żółta

Zapaska kelnerska krótka damska żółta dedykowana żeńskiej obsłudze lokali gastronomicznych, hoteli oraz sklepów. Prezentowana odzież gastronomiczna powstaje przy użyciu wysokiej jakości tkanin, w które zaopatrujemy się w polskich hurtowniach a produkt powstaje w naszych pracowniach krawieckich. Intensywny kolor nie traci swojej barwy nawet podczas częstego prania.

Szerokość – 70 cm

Długość – 45 cm

Cena podstawowa 25,83 złCena 24,54 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaska kelnerska krótka Biała

Zapaska kelnerska krótka biała przeznaczona dla kobiet dedykowana jest obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji czy lokali gastronomicznych, jak i również pracownikom sklepów. Uszyta w naszej szwalni z polskich tkanin jest gwarancją produktu najwyższej jakości.

Zapaska o wymiarach:

Szerokość – 70 cm,
Długość – 45 cm,

nie ogranicza swobody ruchów oraz nie deformuje się podczas częstego prania.

Cena podstawowa 25,83 złCena 24,54 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaska kelnerska krótka Fuksja

Zapaska kelnerska krótka damska fuksja to wysokiej jakości produkt uszyty w naszej pracowni krawieckiej. Odzież gastronomiczna powstaje z materiałów oraz tkanin pochodzących z polskich hurtowni, dlatego też charakteryzują ją niska i atrakcyjna cena. Zapaska przeznaczona jest dla żeńskiej części obsługi kelnerskiej hoteli, restauracji oraz innych lokali gastronomicznych.

Szerokość – 70 cm

Długość – 45 cm

Cena podstawowa 25,83 złCena 24,54 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaska kelnerska krótka Bordowa

Zapaska kelnerska krótka damska bordowa wykonana z wysokiej jakości materiału, pochodzącego z polskiej hurtowni. Produkt szyjemy w naszej szwalni, dlatego też charakteryzuje go precyzyjna dbałość o każdy szew.

Zapaski dedykowane są obsłudze kelnerskiej restauracji, hoteli oraz innych lokali gastronomicznych. Doskonale prezentują się z innymi elementami stroju.

Szerokość – 70 cm
Długość – 45 cm

Cena podstawowa 25,83 złCena 24,54 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaska kelnerska krótka Zielona

Zapaska kelnerska krótka damska zielona z kieszonką to element odzieży gastronomicznej żeńskiej części obsługi kelnerskiej. Dedykowany jest pracownikom restauracji, barów, lokalów gastronomicznych, hoteli oraz sklepów.

Produkt szyty w naszej pracowni charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, a materiał wykorzystany do produkcji pochodzi z polskiej hurtowni.

Szerokość – 70 cm,
Długość – 45 cm

Cena podstawowa 25,83 złCena 24,54 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaska kelnerska krótka Brązowa

Zapaska kelnerska krótka damska brązowa wyposażona w pojemną kieszeń. Charakteryzują ją wysoka jakość wykonania, bowiem wszystkie nasze produkty szyte są w naszych szwalniach. Zaopatrujemy się w tkaniny oraz materiały pochodzące z polskich hurtowni, dzięki czemu odzież gastronomiczna nie traci z czasem swoich najważniejszych cech.

Zapaski stanowią część ubioru obsługi kelnerskiej lokali gastronomicznych, restauracji oraz hoteli.

Szerokość – 70 cm,
Długość – 45 cm

Cena podstawowa 25,83 złCena 24,54 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaska kelnerska średnia Czarna

Zapaska do pracy dla kelnerów, o średniej długości w kolorze czarnym. Produkt pochodzenia polskiego, wykonany z wysokiej jakości materiałów, uszyty w naszych szwalniach. Możliwość nałożenia haftu z logo restauracji na zapaskę – po kontakcie mailowym. Wymiary zapaski to szerokość 70cm, długość 60cm. Zapraszamy do zakupów.

Cena podstawowa 28,00 złCena 25,20 zł
 • -10%
 • -10%

Zapaska kelnerska średnia Turkusowa

Zapaska dla kelnerów średniej długości w kolorze turkusowym. Wysokiej jakości produkt polski – szyty w naszych szwalniach. Wymiary: szerokość 70cm, długość 60cm, gramatura 190-200 g/m2. Możliwość haftu loga na zapasce – po kontakcie mailowym. Zapaski dedykowane są zarówno do restauracji, hoteli, jak i sklepów. Zapraszamy do zakupów.

Cena podstawowa 28,00 złCena 26,60 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaska kelnerska średnia Bordowa

Bordowa zapaska kelnerska wykonana z wysokiej jakości materiału o gramaturze 190-200 g/m2. Wymiary zapaski to: szerokość 70cm, długość 60cm. Uszyta została w polskich szwalniach. Dodatkowo oferujemy haft loga na wybranej odzieży – zapraszamy do kontaktu. Zapaska dedykowana pracownikom gastronomii tj. do hoteli, restauracji, barów oraz sklepów. Zapraszamy do zakupów.

Cena podstawowa 28,00 złCena 26,60 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaska kelnerska średnia Fuksja

Zapaska dla kelnerów w kolorze fuksja, wykonana z najwyższej jakości materiałów, szyta w polskich szwalniach. Wymiary zapaski to: szerokość 70cm, długość 60cm, natomiast gramatura wynosi 190-200 g/m2. Wysoka jakość produktu gwarantuje trwałość, elegancję oraz wygodę podczas pracy kelnera. Dodatkowo możliwość haftu loga lub hasła reklamowego restauracji. Zapraszamy do zakupów.

Cena podstawowa 28,00 złCena 26,60 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaska kelnerska średnia Żółta

Zapaska kelnerska o wymiarach szerokość 70cm, długość 60cm i gramaturze materiału 190-200 g/m2 w ciepłym żółtym kolorze. Idealnie sprawdza się jako odzież dla pracowników kawiarni, restauracji czy barów. Jest jednak dedykowana także do sklepów czy kwiaciarni, gdzie występuje kontakt z klientem. Możliwość haftu loga na zapasce.

Cena podstawowa 28,00 złCena 26,60 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaski kelnerskie długie Czarne

Zapaska długa czarna polecana jest obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji oraz innych lokali gastronomicznych. Wyposażona w kieszeń umożliwia szybki dostęp do notesu oraz długopisu.

Produkt w całości powstaje w naszych pracowniach krawieckich, charakteryzuje go zatem najwyższa jakość wykonania, a cena jest niska i atrakcyjna.

Szerokość – 97 cm
Długość – 78 cm

Cena podstawowa 34,00 złCena 32,30 zł
 • -5%
 • -5%

Fartuch Czarny

Fartuch dla kelnerów w kolorze czarnym, wykonany w 35% z bawełny i 65% z poliestru o gramaturze 200g/m2 to doskonała propozycja, która łączy w sobie elegancję oraz wygodę. Fartuch uszyty w naszych szwalniach – produkt polski. Dodatkowo oferujemy możliwość naniesienia loga lokalu lub nazwy na odzież (haft) – w tym celu prosimy o kontakt mailowy.

Cena podstawowa 40,00 złCena 38,00 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaska kelnerska średnia Szara

Zapaska średnia szara dedykowana jest obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji, barów, pizzerii oraz innych lokali gastronomicznych. Wyposażona w pojemną kieszeń na notes oraz długopis, elementy niezbędne podczas składania zamówienia. Wykonana z materiału pochodzącego z polskiej hurtowni oraz w całości uszyta w naszej pracowni krawieckiej.
Szerokość – 70 cm
Długość – 60 cm

Cena podstawowa 28,00 złCena 26,60 zł
 • -5%
 • -5%

Zapaski Kelnerskie - jakość produktu

Zapaski kelnerskie wykonujemy, zgodnie z polityką naszej firmy, z wysokiej jakości materiału. Nasi klienci korzystają z produktów nawet 2 - 3 lata. Dzięki sprawdzonym materiałom zapaski utrzymują długo swój kolor i są odporne na zniszczenia. Jednocześnie świetnie prezentują się na kelnerze, ponieważ zastosowana mieszanka 65% poliester oraz 35% bawełna nie mnie się podczas pracy. Tym samym kupując nasze zapaski kelnerskie możesz spodziewać się długoletniej inwestycji.

Zapaski szyte w Polsce

Nasza firma posiada zarówno swoją siedzibę, jak i szwalnie w Polsce. Wszystkie zapaski kelnerskie produkowane są od podstaw przez nas. Dzięki temu możemy gwarantować najwyższą jakość oraz możliwość personalizacji produktów pod potrzeby restauracji / hotelu. Dlatego też jeśli potrzebujesz zapaski o nietypowym rozmiarze, unikalnym kolorze lub w barwach wzorzystych, to zgłoś się do nas. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Zapewnij swoim kelnerom odpowiednią prezentację i wygodę pracy. Zapraszamy do zakupów naszych zapasek kelnerskich.

Haft loga firmy na zapaskach

Chciałbyś oznaczyć zapaski kelnerskie logiem swojej firmy? To z pewnością wyróżni Twoją firmę i wzbudzi do niej zaufanie. Przed zakupem skontaktuj się z naszymi doradcami mailowo i prześlij logo swojej firmy. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę i wizualizację loga na zapasce kelnerskiej. Pamiętaj tylko, że haft realizujemy od 10 sztuk, ponieważ mniejszy nakład nie jest opłacalny z uwagi na wymianę produkcyjną w hafciarni. Haft loga na zapasce może być wykonany w różnorodnych kolorach, a także wielokolorowe. Odwzorujemy Twoje logo na produkcie.

Jeśli Twoje logo jest zbyt złożone i nie możliwe do wyhaftowania (drobne elementy), to możemy Ci zaproponować na zapasce nadruk loga. Jest on nieco mniej wytrzymały niż haft, ale niekiedy to jedyne rozwiązanie.

Zapaski kelnerskie - Zapraszamy do zakupów.

W naszej ofercie znajdziesz również:

Przejdź do koszyka

Wróć do sklepu

Koszyk jest pusty

Konto klienta

Nie posiadasz konta?
Zarejestruj się
4