Bluzy kucharskie - Kitle

Bluzy Kucharskie, zwane także kitlami kucharskimi, to podstawowy element ubioru kucharza, zwłaszcza szefa kuchni. Bluzy zapewniają mu nie tylko bezpieczeństwo przy pracy, ale również profesjonalny wygląd. W naszej ofercie znajdziesz bluzy kucharskie szyte w Polsce w naszych szwalniach z zapięciem na napy - guziki błyskawiczne - które zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo dla kucharza (możliwość szybkiego zdjęcia bluzy). Bluzy dostępne w różnych kolorach, jednak zdecydowanie najpopularniejsze z nich to biały i czarny. Kitle kucharskie produkujemy z materiału o składzie 65 % poliester oraz 35 % bawełna, co zwiększa ich odporność na zabrudzenia. Gramatura produktów to około 200 g/m2, dzięki czemu odzież jest komfortowa w użytkowaniu przy wysokich temperaturach występujących na kuchni, odpowiednia wentylacja powietrza. Asortyment zawiera zarówno bluzy kucharskie z krótkim, jak i długim rękawem. Zobacz również: Bluza gastronomiczna męska, Bluzy kucharskie krótki rękaw,Bluza szefa kuchni, Bluzy gastronomiczne, Kitel Cukierniczy, Koszula kucharska męska, Koszule kucharskie

Zapraszamy do skorzystania z poniższej oferty i zakupu profesjonalnych bluz kucharskich dla Twojego zespołu lub do prywatnej kuchni.

Bluzy kucharskie - Kitle

Znaleziono 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Bluza kucharska Biała - długi rękaw

Bluza kucharska biała długi rękaw przeznaczona dla kucharzy oraz osób pracujących w obrębie kuchni. Dedykowana jest lokalom gastronomicznym, restauracjom oraz hotelem. Warunki panujące w kuchni wymagają od odzieży gastronomicznej posiadania pewnych istotnych cech – w tym ochrony ciała pracownika. 

Oferowane przez nas produkty szyjemy w naszych pracowniach krawieckich przy użyciu wyłącznie materiałów oraz tkanin najwyższej jakości. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów, dlatego też bez problemu bluza dopasowana może być do każdego typu sylwetki.

Cena podstawowa 129,00 złCena 116,10 zł
 • -10%
 • -10%

Bluza kucharska Czarna - długi rękaw

Bluza kucharska czarna długi rękaw stworzona została z myślą o kucharzach oraz pracownikach wykonujących czynności w obrębie kuchni. Oferujemy produkty wyłącznie wysokiej jakości, szyte w naszych pracowniach krawieckich. Zaopatrujemy się w materiały oraz tkaniny pochodzące wyłącznie z polskich hurtowni, produkty nasze cechuje zatem niska i atrakcyjna cena.

Szeroki wybór rozmiarów umożliwia dobranie idealnej bluzy do każdego typu sylwetki.

Cena podstawowa 129,00 złCena 116,10 zł
 • -10%
 • -10%

Bluza kucharska Szara - długi rękaw

Bluza kucharska szara długi rękaw stanowi jeden z najważniejszych elementów ubioru pracowniczego osób wykonujących czynności w kuchni. Wykonana z wysokiej jakości materiału – w który zaopatrujemy się w polskich hurtowniach – gwarantuje bezproblemowe użytkowanie. Produkt w całości powstaje w naszych pracowniach krawieckich, dlatego charakteryzuje go niska cena.

Bluza kucharska nie ogranicza ruchów, dzięki czemu pracownik posiada pełną swobodę ruchów.

Cena 129,00 zł

  Bluza kucharska Granatowa - długi rękaw

  Bluza kucharska granatowa długi rękaw wraz z odpowiednimi spodniami kucharskimi tworzy roboczy ubiór kucharza bądź jego pomocnika. Wysokie temperatury panujące w kuchni wymagają od odzieży posiadania pewnych cech, które zabezpieczą ciało pracownika.

  Oferujemy bluzę kucharską uszytą w całości w naszej szwalni. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały oraz tkaniny wysokiej jakości, w które zaopatrujemy się w polskich hurtowniach.

  Cena 129,00 zł

   Bluza kucharska Zebra Design - długi rękaw

   Bluza kucharska zebra design długi rękaw dedykowana jest kucharzom oraz wszystkim osobą, które wykonują czynności w kuchni. Wykonana z najwyższej jakości materiału – w który zaopatrujemy się w polskich hurtowniach – w pełni chroni ciało pracownika przed działaniem wysokich temperatur.

   Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep powstają w naszych pracowniach krawieckich, dlatego też ich użytkowanie jest bezproblemowe, a częste pranie nie wpływa na pierwotny fason.

   Cena 149,00 zł

    Bluza kucharska Folk Design - długi rękaw

    Bluza kucharska folk design długi rękaw to ciekawy akcent całości ubioru kucharza. Oferowany produkt powstaje w całości w naszej szwalni, dlatego też cechuje go doskonała jakość wykonania. Tkaniny wykorzystane do produkcji pochodzą z polskich hurtowni. 

    Bluza kucharska zapewnia pracownikowi pełną ochronę podczas wykonywania czynności w kuchni. W żaden sposób nie ogranicza swobody ruchów, nie wzmaga pocenia się czy nie deformuje podczas prania.

    Cena 149,00 zł

     Bluza kucharska Bordowa - długi rękaw

     Bluza kucharska bordowa długi rękaw stworzona została z myślą o kucharzach oraz pracownikach wykonujących czynności w obrębie kuchni. Oferujemy produkty wyłącznie wysokiej jakości, szyte w naszych pracowniach krawieckich. Zaopatrujemy się w materiały oraz tkaniny pochodzące wyłącznie z polskich hurtowni, produkty nasze cechuje zatem niska i atrakcyjna cena.

     Szeroki wybór rozmiarów umożliwia dobranie idealnej bluzy do każdego typu sylwetki.

     Cena 129,00 zł

      Kitle kucharskie Białe - krótki rękaw

      Bluza kucharska biała krótki rękaw jest dopełnieniem całości ubioru kucharza. Ze względu na uniwersalny charakter wykorzystywana jest w hotelach, restauracjach oraz wszelkiego typu lokalach gastronomicznych. Jej produkcja odbywa się w oparciu o najwyższej jakości tkaniny, w które zaopatrujemy się w polskich hurtowniach.
      Bluza szyta jest w naszej szwalni, klient otrzymuje zatem produkt, który nie deformuje się podczas częstego prania a kolor przez długi czas zachowuje swoją intensywną barwę.

      Cena podstawowa 129,00 złCena 116,10 zł
      • -10%
      • -10%

      Bluza kucharska Góralski Folk - Krótki rękaw

      Bluza kucharska góralski folk krótki rękaw wykonana z wysokiej jakości tkaniny, dedykowana pracownikom restauracji, hoteli oraz innych lokali gastronomicznych. Wygodna i komfortowa w noszeniu, nie ogranicza ruchów. Bluza odporna jest na działanie wysokich temperatur oraz w pełni chroni ciało pracownika przed czynnikami zewnętrznymi. Doskonale prezentuje się na sylwetce męskiej oraz kobiecej.

      Cena 149,00 zł

       Bluza kucharska Góralski Folk - długi rękaw

       Bluza kucharska góralski folk długi rękaw wykonana z wysokiej jakości materiału. Odzież dedykowana kucharzom i osobom wykonującym czynności w kuchni. Tkanina doskonale chroni ciało pracownika przed wysokimi temperaturami oraz działaniem czynników zewnętrznych. Wygodna i komfortowa w noszeniu, nie ogranicza swobody ruchów. Duży wybór rozmiarów pozwala na dopasowanie idealnego fasonu do każdego typu sylwetki.

       Cena 149,00 zł

        Bluzy kucharskie Granatowe - krótki rękaw

        Bluza kucharska granat krótki rękaw polecana jest pracownikom kuchni, niezależnie od charakteru lokalu gastronomicznego. Dzięki współpracy z polskimi hurtowniami, produkt powstaje z materiałów oraz tkanin najwyższej jakość – szyty jest bowiem w naszych szwalniach.
        Bluza stanowi zabezpieczenie dla pracownika, gdyż warunki panujące w kuchni są szczególne. Dbamy, aby każdy element odzieży gastronomicznej był w pełni dopasowany do charakteru wykonywanych czynności. 

        Cena 129,00 zł

         Kitel kucharski szary - Krótki rękaw

         Bluza kucharska szara krótki rękaw przeznaczona jest dla kucharzy oraz pomocników kuchni hoteli, restauracji oraz wszelkiego typu lokali gastronomicznych. Warunki panujące w tego typu pomieszczeniu wymagają szczególnej ochrony, zatem ubiór roboczy powinien w pełni chronić ciało pracownika.
         Oferujemy produkt polski, który w całości powstał w naszej pracowni krawieckiej. Współpracujemy z polskimi hurtowniami tkanin oraz materiałów, zatem nasze bluzy kucharskie cechuje najwyższa jakość wykonania.

         Cena 129,00 zł

          Bluzy kucharskie Zebra Design - krótki rękaw

          Bluza kucharska zebra design krótki rękaw to jeden z najważniejszych elementów ubioru kucharzy oraz jego pomocników. Ciekawy wzór wyróżnia ją spośród dostępnej odzieży gastronomicznej, nadając pracownikowi eleganckiego oraz profesjonalnego wyglądu.
          Produkt od podstaw powstaje w naszej pracowni krawieckiej, zatem cechuje go wysoka jakość wykonania. Wykorzystujemy wyłącznie tkaniny oraz materiały pochodzące z polskich hurtowni, cena bluz jest zatem atrakcyjna oraz niska.

          Cena 149,00 zł

           Kitel kucharski Czarny - krótki rękaw

           Bluza kucharska czarna krótki rękaw stworzona została z myślą o pracownikach na co dzień przebywających w obrębie kuchni. Ze względu na panujące w tego typu pomieszczeniu warunki, odzież powinna być ochroną dla ciała kucharzy oraz jego pomocników.
           Oferujemy produkt polski powstały w naszej szwalni, do którego uszycia wykorzystujemy materiały z polskich hurtowni. Bluzę cechuje zatem najwyższa jakość wykonania, dzięki czemu jej użytkowanie jest długotrwałe i bezproblemowe.

           Cena 129,00 zł

            Bluzy kucharskie Folk Design - krótki rękaw

            Bluza kucharska folk design krótki rękaw stanowi ciekawy akcent ubioru pracownika przygotowującego posiłki w hotelu, restauracji lub innego rodzaju lokalu gastronomicznym. Ze względu na ciekawy wzór skutecznie przyciąga wzrok wzbudzając zainteresowanie.
            Produkt w całości szyty jest w naszej szwalni, dbamy zatem o najwyższą jakość wykonania. Zaopatrujemy się w tkaniny oraz materiały pochodzące z polskich hurtowni, a cena oferowanej przez nas odzieży jest niska i atrakcyjna.

            Cena 149,00 zł

             Bluza kucharska Xmas Design RED - długi rękaw

             Bluza kucharska Xmas RED długi rękaw to ciekawy akcent całości ubioru kucharza. Oferowany produkt powstaje w całości w naszej szwalni, dlatego też cechuje go doskonała jakość wykonania. Tkaniny wykorzystane do produkcji pochodzą z polskich hurtowni. 

             Bluza kucharska zapewnia pracownikowi pełną ochronę podczas wykonywania czynności w kuchni. W żaden sposób nie ogranicza swobody ruchów, nie wzmaga pocenia się czy nie deformuje podczas prania.
             Wydanie świąteczne!

             Cena 149,00 zł

              Bluza kucharska Xmas Design RED - krótki rękaw

              Bluza kucharska Xmas RED krótki rękaw to ciekawy akcent całości ubioru kucharza. Oferowany produkt powstaje w całości w naszej szwalni, dlatego też cechuje go doskonała jakość wykonania. Tkaniny wykorzystane do produkcji pochodzą z polskich hurtowni. 

              Bluza kucharska zapewnia pracownikowi pełną ochronę podczas wykonywania czynności w kuchni. W żaden sposób nie ogranicza swobody ruchów, nie wzmaga pocenia się czy nie deformuje podczas prania.
              Wydanie świąteczne!

              Cena 160,00 zł

               Bluza kucharska Xmas Design White - długi rękaw

               Bluza kucharska Xmas White długi rękaw to ciekawy akcent całości ubioru kucharza. Oferowany produkt powstaje w całości w naszej szwalni, dlatego też cechuje go doskonała jakość wykonania. Tkaniny wykorzystane do produkcji pochodzą z polskich hurtowni. 

               Bluza kucharska zapewnia pracownikowi pełną ochronę podczas wykonywania czynności w kuchni. W żaden sposób nie ogranicza swobody ruchów, nie wzmaga pocenia się czy nie deformuje podczas prania.
               Wydanie świąteczne!

               Cena 160,00 zł

                Bluza kucharska Xmas Design White- krótki rękaw

                Bluza kucharska Xmas White krótki rękaw to ciekawy akcent całości ubioru kucharza. Oferowany produkt powstaje w całości w naszej szwalni, dlatego też cechuje go doskonała jakość wykonania. Tkaniny wykorzystane do produkcji pochodzą z polskich hurtowni. 

                Bluza kucharska zapewnia pracownikowi pełną ochronę podczas wykonywania czynności w kuchni. W żaden sposób nie ogranicza swobody ruchów, nie wzmaga pocenia się czy nie deformuje podczas prania.
                Wydanie świąteczne!

                Cena 160,00 zł

                 Bluza kucharska Bordowa - krótki rękaw

                 Bluza kucharska bordowa krótki rękaw stworzona została z myślą o pracownikach na co dzień przebywających w obrębie kuchni. Ze względu na panujące w tego typu pomieszczeniu warunki, odzież powinna być ochroną dla ciała kucharzy oraz jego pomocników.
                 Oferujemy produkt polski powstały w naszej szwalni, do którego uszycia wykorzystujemy materiały z polskich hurtowni. Bluzę cechuje zatem najwyższa jakość wykonania, dzięki czemu jej użytkowanie jest długotrwałe i bezproblemowe.

                 Cena 129,00 zł

                  Bluzy Kucharskie marki GQS

                  Powyższa oferta zawiera bluzy kucharskie polskiej produkcji. Posiadamy własne szwalnie, gdzie tworzymy odzież gastronomiczną sprzedawaną pod marką GQS. Bluzy kucharskie to kluczowy, praktycznie niezbędny element ubioru kucharza. Jest to równocześnie odzież, która używana jest każdego dnia podczas pracy w kuchni, więc warto dobrać produkty wysokiej jakości i nie oszczędzać na zakupie. Co zapewniają bluzy kucharskie? 

                  • Ochronę przed zabrudzeniami
                  • Ochronę przed niebezpiecznymi płynami np. olejem
                  • Profesjonalny wygląd kucharza
                  • Odpowiednią wentylację powietrza podczas pracy w wysokich temperaturach
                  • Wygodę pracy

                  Te wszystkie elementy są bardzo kluczowe podczas pracy kucharza. Zadbanie o jego komfort nie tylko zbuduje morale, ale również zwiększy wydajność pracy zespołu (komfortowe warunki pracy). W ofercie posiadamy zarówno bluzy kucharskie jednokolorowe, jaki i bluzy z rodakami innych materiałów, które zwiększają atrakcyjność odzieży. Do wyboru jest kilka rodzajów dodatków takich jak folk, dodatki świąteczne czy materiał zebra w czarno-białe paski. Bluzy kucharskie występują w modelu z krótkim rękawem lub długim. Zapięcie na springi / napy pozwala kucharzom np. w przypadku zalania bluzy kucharskiej gorącym olejem, na szybkie zdjęcie odzieży. Jest to istotny element bezpieczeństwa, ponieważ w przypadku zapięć na guziki, zdjęcie takiej bluzy wiązałoby się z dłuższym czasem. Oferta marki GQS jest nieustannie poszerzana, tym samym z czasem do obecnego asortymentu mogą dojść nowe modele. Jeśli jednak poszukujesz profesjonalnych bluz kucharskich, to z pewnością znajdziesz odpowiednią odzież w naszym sklepie.                  Czy jest możliwość personalizacji kitli kucharskich?

                  Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość naniesienia haftu na wybrany element kitla. Może być to zarówno logo, jak i również imię pracownika. Logotyp nanosimy za pomocą wyspecjalizowanych maszyn, które z pełną precyzją odwzorują każdy wzór. Dobieramy optymalną wielkość logo, tak aby haft nie był w żaden sposób zniekształcony lub zdeformowany. Warto zadbać o pełną identyfikację wizualną całości lokalu gastronomicznego, gdyż odbierany jest on wówczas bardziej profesjonalnie. Dla obsługi kelnerskiej oraz szefa kuchni szczególnie polecamy haft w formie imienia – odzież jest wówczas jeszcze bardziej spersonalizowana.

                  Klienci doceniają dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ważny jest dla nich zarówno smak serwowanych potraw, jak i również jakość świadczonych usług, wygląd ubioru obsługi kelnerskiej, wystrój wnętrza czy atmosfera panująca w lokalu. Wszystkie te czynniki wpływają na późniejszą ocenę oraz poziom zadowolenia. Jeżeli wywrzemy na odwiedzającym nas kliencie pozytywne wrażenie, znacznie chętniej wróci on do nas w przyszłości. Kucharze coraz częściej obserwowani są podczas wykonywanej pracy, ponieważ właściciele restauracji decydują się na umieszczanie otwartej przestrzeni kuchennej, umożliwiając swoim klientom obserwowanie przygotowywania posiłków. Dlatego tak ważne jest, aby ich ubiór był elegancki oraz schludny.

                  Haft możesz zrealizować w naszym sklepie wcześniej wysyłając na maila logo. Kitle kucharskie z haftem realizujemy przy zamówieniach od 15 szt.                  Jak produkuje się bluzy kucharskie?

                  Bluzy kucharskie są bardzo popularnym elementem ubioru w branży gastronomicznej, a ich produkcja opiera się na specjalistycznych materiałach i technikach. W tym artykule omówię proces produkcji bluz kucharskich.

                  Pierwszym krokiem jest wybór odpowiednich materiałów. Bluzy kucharskie są zwykle wykonane z bawełny lub mieszanki bawełny i poliestru, ponieważ są one miękkie, lekkie i oddychające. Materiał ten musi być również łatwy do prania i odporny na plamy. Często stosuje się materiały, które posiadają właściwości antybakteryjne lub antyodpryskowe, co jest szczególnie ważne w branży gastronomicznej.

                  Kolejnym krokiem jest wybór koloru i stylu. Zwykle bluzy kucharskie są białe lub czarne, ale dostępne są również w innych kolorach. Są one zwykle proste w stylu, z długimi rękawami i kołnierzem. Mogą również mieć kieszenie na piersiach lub w dolnej części, co jest przydatne do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak długopisy czy termometry kuchenne. Po wyborze materiału i stylu przystępuje się do cięcia. Materiał jest układany na specjalnym stole do cięcia, a następnie cięty przy użyciu nożyczek lub maszynowego narzędzia do cięcia. W ten sposób uzyskuje się odpowiednie kształty dla każdej części bluzy, takie jak rękawy, kołnierz i kieszenie.

                  Następnie przystępuje się do szycia. Każda część bluzy jest szycia osobno, a następnie łączona z resztą. Szwy są dokładnie wykończone, aby zapewnić trwałość i estetykę. Często stosuje się podwójne lub potrójne szwy, aby zwiększyć wytrzymałość bluzy. Po ukończeniu szycia przystępuje się do dodawania kołnierzy i guzików, jeśli są one wymagane. Kołnierze są zwykle przyszywane ręcznie, aby zapewnić idealne dopasowanie i wykończenie. Guziki są zwykle dodawane za pomocą maszyny do szycia.

                  Ostatnim etapem produkcji jest pranie i pakowanie. Bluzy kucharskie są prane w celu usunięcia wszelkich pozostałości po produkcji oraz w celu zapewnienia miękkości i wygody użytkowania. Następnie bluzy są pakowane w folię i gotowe do wysyłki.

                  Podsumowując, produkcja bluz kucharskich opiera się na wyborze odpowiednich materiałów, cięciu, szyciu, dodawaniu kołnierzy i guzików oraz praniu i pakowaniu. Istotne jest, aby proces produkcji był dokładny i precyzyjny, ponieważ bluzy kucharskie są wykorzystywane w trudnych warunkach pracy, wymagające wytrzymałości i odporności na zniszczenia. Warto zauważyć, że bluzy kucharskie różnią się od zwykłych bluz w kilku aspektach. Przede wszystkim, są one zaprojektowane tak, aby zapewnić ochronę przed gorącymi płynami lub oparzeniami. Materiał zwykle ma właściwości izolacyjne, co pomaga chronić skórę przed temperaturami powyżej 60 stopni Celsjusza.


                  Czy kitle kucharskie są potrzebne kucharzowi?

                  Czy kitle kucharskie są niezbędne w pracy kucharza? To pytanie, które często zadają sobie zarówno początkujący, jak i doświadczeni kucharze. Kitel kucharski to specjalna odzież robocza, która jest zaprojektowana tak, aby zapewnić ochronę przed gorącymi płynami, oparzeniami oraz zanieczyszczeniami, które mogą wystąpić podczas przygotowywania potraw w kuchni.

                  Kitle kucharskie są bardzo ważne dla kucharzy, ponieważ zapewniają nie tylko ochronę, ale również przyczyniają się do utrzymania higieny w kuchni. Właściwie zaprojektowany kitel powinien mieć długie rękawy, aby chronić przed oparzeniami i zanieczyszczeniami, a także specjalne kieszenie, w których można przechowywać narzędzia kuchenne. Ponadto, kitle kucharskie są często wymagane w profesjonalnych kuchniach, a nieposiadanie ich może prowadzić do sankcji ze strony inspekcji sanitarnych. W przypadku kucharzy, którzy przygotowują potrawy dla klientów, kitle kucharskie są również niezbędne z punktu widzenia wizerunku i profesjonalizmu.

                  Warto również zauważyć, że kitle kucharskie mogą wpłynąć na komfort pracy kucharza. Odpowiednio dobrany kitel powinien być wykonany z materiału oddychającego, co pozwoli zachować odpowiednią temperaturę ciała i uniknąć przegrzania. Dodatkowo, kitel kucharski może zapewnić kucharzowi wygodę podczas pracy, ponieważ często posiadają one specjalne wstawki elastyczne, które pozwalają na swobodne ruchy podczas gotowania.

                  Podsumowując, kitle kucharskie są niezbędne w pracy kucharza, ponieważ zapewniają ochronę przed oparzeniami, zanieczyszczeniami oraz przyczyniają się do utrzymania higieny w kuchni. Dodatkowo, posiadanie kitle kucharskiego jest często wymagane w profesjonalnych kuchniach i może wpłynąć na wizerunek i profesjonalizm kucharza.                  Jak długo czeka się na bluzy kucharskie zamówione u Państwa w sklepie?

                  Czas oczekiwania na dostarczenie bluz wynosi do 3 dni roboczych. W przypadku większych zamówień 100 szt.+ czas może się wydłużyć, o czym klient jest wcześniej informowany.

                  Czy możliwe jest uszycie kitli kucharskich w innych wersjach kolorystycznych?

                  Tak, możemy przygotować bluzy w innych kolorach po wcześniejszym kontakcie mailowym i wycenie takiej zmiany. Posiadamy materiały na bluzy kucharskie o szerokiej palecie barw.

                  Czy haftujecie logo na bluzach kucharskich?

                  Tak, jest taka możliwość. Zamówienia z haftem loga realizujemy od 15 szt. Aby wycenić zamówienie prosimy kontaktować się na mail, przesłać logo i ilość produktów w zamówieniu. Nasz zespół przygotuje wizualizację i wycenę bluz kucharskich z logiem.


                  Wytrzymałość kitli kucharskich

                  Nasze produkty marki GQS cechują się wysoką wytrzymałością, dzięki zastosowanym materiałom i procesowi produkcji. Tym samym nie musisz się martwić o "żywotność" kitli, z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

                  Czy dostarczacie bluzy do innych krajów?

                  Oczywiście, nie ma z tym problemu. Po wcześniejszym kontakcie i ustaleniu kwoty transportu możemy dostarczyć nasza odzież w każdy zakątek świata.

                  Przejdź do koszyka

                  Wróć do sklepu

                  Koszyk jest pusty

                  Konto klienta

                  Konto klienta

                  Nie posiadasz konta?
                  Zarejestruj się
                  4