Męskie

Koszulka Polo przeznaczona dla kucharzy, pomocy kuchennej i kelnerów. Świetnie sprawdza się pod fartuchy kucharskie. Wykonana w 100% z bawełny, dostępne różne wersje kolorystyczne. Koszulka Polo jest bardzo często wybierana przez naszych klientów jako bardziej elegancki rozwiązanie niż zwykły podkoszulek typu T-shirt ( z uwagi na kołnierzyk ). Zamów większą ilość, a otrzymasz dodatkową zniżkę na zamówienie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Męskie

Znaleziono 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Koszulka Polo Czarna - Męska

Koszulka polo męska czarna wykonana z materiału 100% bawełny o gramaturze 210. Doskonała do noszenia na co dzień w pracy lub podczas czasu wolnego. Posiada zapięcie wyposażone w 2 niewielkie guziki oraz kołnierz zakończony ściągaczem.
Koszulka polo występuje w dwóch wariantach – z krótkim lub długim rękawem.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Biała - Męska

Koszulka polo męska biała uszyta z wysokiej jakości bawełny 100% o gramaturze 210. Posiada elegancki kołnierzyk zakończony ściągaczem oraz funkcjonalne zapięcie na 2 guziki. Model dostępny w wielu rozmiarach – w wariancie z krótkim lub długim rękawem ze ściągaczem.
Materiał doskonale dopasowuje się do ciała, zapewniając wysoki komfort użytkowania, jednocześnie nie ograniczając ruchów.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Granatowa - Męska

Koszulka polo męska granatowa wykonana z tkaniny 100% bawełny o gramaturze 210. Oferowany model posiada kołnierzyk oraz 2 niewielkie guziki. Wysokiej jakości materiał zapewnia odpowiednią wentylację i wysoki komfort użytkowania. Koszulka polo dostępna w wariancie z krótkim lub długim rękawem.
Ubiór wykorzystywany może być zarówno jako odzież pracownicza, jak i element stroju codziennego.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Niebieska - Męska

Koszulka polo męska niebieska uszyta z tkaniny 100% o gramaturze 210. Doskonale sprawdzi się jako element odzieży roboczej lub część ubioru codziennego. Wysokiej jakości przepuszczający materiał zapewnia odpowiednią wentylację oraz wysoki komfort użytkowania. Istnieje możliwość wyboru opcji z krótkim lub długim rękawem – oba zakończone ściągaczem.
Koszulka polo wyposażona jest w elegancki kołnierzyk oraz dwa niewielkie guziki. 

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Błękitna - Męska

Koszulka polo męska błękitna uszyta z bawełny 100% o gramaturze 210. Odzież wyposażona w kołnierzyk oraz wygodne zapięcie na 2 guziki. Wykonana z materiału wysokiej jakości, który zapewnia doskonały komfort użytkowania i wentylację powietrza. Prezentowany model dostępny jest w wariancie z krótkim lub długim rękawem.
Koszulka polo noszona może być zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Turkusowa - Męska

Koszulka polo męska Turkusowa krótki rękaw wykonana z bawełny 100% o gramaturze 210. Uniwersalny charakter, przewiewny materiał oraz wygoda użytkowania umożliwiają noszenie koszulki w pracy, podczas uprawiania sportu lub w czasie wolnym. Model posiada kołnierzyk oraz funkcjonalne zapięcie na 2 niewielkie guziki. Ze względu na duży wybór rozmiarów, koszulka bez problemu dopasuje się do każdej sylwetki.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Czerwona - Męska

Koszulka polo męska czerwona wykonana z bawełny 100% o gramaturze 210. Doskonała dla pracowników lokali usługowych, gastronomicznych, sprzedawców czy kurierów. Oferowany model posiada elegancki kołnierzyk oraz zapięcie na 2 niewielkie guziki – dostępny jest natomiast w wariancie z krótkim lub długim rękawem.
Wysokiej jakości materiał zapewnia odpowiednią wentylację powietrza oraz komfort użytkowania.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Pomarańczowa - Męska

Koszulka polo męska pomarańczowa z kołnierzykiem zakończonym ściągaczem. Zapinana na 2 funkcjonalne guziki. Wykonana z wysokiej jakości tkaniny – 100% bawełny o gramaturze 210. Dostępna w opcji z krótkim lub długim rękawem (ze ściągaczem).
Przewiewny materiał zapewnia doskonały komfort użytkowania – koszulka polo sprawdzi się zatem zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Miętowa - Męska

Wykonana w 100% z bawełny koszulka polo z krótkim rękawem w kolorze miętowym dedykowana dla mężczyzn to doskonała propozycja dla pracowników branży gastronomicznej. Dzięki gramaturze 200 g/m2 koszulka gwarantuje odporność na otarcia podczas codziennej pracy oraz wygodę i przewiewność – niezależnie od miejsca wykonywanych obowiązków.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Zielona - Męska

Koszulka polo męska zielona uszyta z materiału 100% bawełny o gramaturze 210. Tkanina wysokiej jakości zapewniająca odpowiednią wentylację powietrza i wysoki komfort użytkowania. Koszulka posiada wygodne zapięcie na 2 guziki oraz kołnierzyk zakończony ściągaczem. Model dostępny w wariacie z krótkim lub długim rękawem.
Idealnie sprawdzi się w pracy, czasie wolnym oraz podczas wykonywania czynności na świeżym powietrzu.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Butelkowa zieleń - Męska

Koszulka polo męska butelkowa zieleń krótki rękaw wykonana z wysokiej jakości tkaniny – 100% bawełny o gramaturze 210. Ponadczasowy model wyposażony w kołnierzyk oraz praktyczne zapięcie na 2 guziki. Oferowana koszulka polo dostępna jest w rozmiarze od XS do 5XL – zatem doskonale dopasuje się do każdej sylwetki.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Khaki - Męska

Koszulka polo męska khaki wyprodukowana z wysokiej jakości bawełny 100% o gramaturze 210. Posiada kołnierzyk (ze ściągaczem) oraz zapięcie na 2 guziki. Wysokogatunkowy materiał zapewnia prawidłową wentylację powietrza oraz komfort użytkowania. Koszulka polo dostępna jest w opcji z krótkim lub długim rękawem. Duży wybór rozmiarów pozwala na dobranie odpowiedniego modelu do każdego typu sylwetki.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Żółta - Męska

Koszulka polo męska żółta krótki rękaw wykonana z bawełny 100% o gramaturze 210. Odzież wyposażona w kołnierzyk oraz praktyczne zapięcie na 2 guziki. Oddychający materiał zapewnia pełną swobodę ruchów i wysoki komfort użytkowania. Możliwość wyboru spośród rozmiarów od XS do 5XL.

Koszulka polo idealnie sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Burgundowa - Męska

Koszulka polo męska burgundowa krótki rękaw wyprodukowana z wysokogatunkowej tkaniny – 100% bawełny o gramaturze 210. Posiada kołnierz oraz zapięcie na 2 niewielkie guziki. Dostępna w rozmiarze od XS do 5XL – doskonale dopasowuje się do ciała. Przewiewny materiał zapewnia wygodne użytkowanie niezależnie od pory roku.

Koszulka polo noszona może być w pracy, domu lub podczas wykonywania czynności na świeżym powietrzu

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Fuksja - Męska

Koszula polo wykonana w 100% z bawełny o gramaturze 200 g/m2 dedykowana jest dla wszystkich pracowników branży gastronomicznej – zarówno tych pracujących na zewnątrz, jak i wewnątrz lokalu.  Koszula posiada specjalne ściągacze przy kołnierzu i przy rękawach oraz dwa guziki – co sprawia, że dopasowuje się do sylwetki. Oferujemy także możliwość naniesienia logo lub dowolnego napisu za pomocą haftu. 

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Różowa - Męska

Koszulka polo wykonana w 100% z bawełny o gramaturze 200 g/m2 dedykowana jest dla każdego pracownika branży gastronomicznej, niezależnie od tego, czy pracuje on wewnątrz lokalu czy na zewnątrz. Koszula posiada dwa guziki oraz ściągacze przy kołnierzu oraz na zakończeniu rękawów. Oferujemy możliwość haftu na wybranej odzieży – w tym celu prosimy o kontakt mailowy.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Szara - Męska

Koszulka polo męska szara wykonana z wysokiej jakości materiału –  85% z bawełny i 15 % wiskoza o gramaturze 210. Odzież posiada kołnierzyk ze ściągaczem i praktyczne zapięcie na 2 guziki. Koszulka dostępna jest w wariancie z krótkim lub długim rękawem. Tkanina umożliwia odpowiednią wentylację powietrza oraz nie wzmaga pocenia się. 

Prezentowany model doskonale sprawdzi się w pracy, podczas uprawiania sportu lub w czasie wolnym.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Beżowa - Męska

Koszulka polo męska beżowa wyprodukowana z wysokogatunkowej bawełny 100% o gramaturze 210. Wyposażona w kołnierzyk oraz wygodne zapięcie na 2 guziki. Prezentowany model dostępny jest z krótkim bądź długim rękawem. Materiał zapewnia doskonałą wentylację powietrza, zapewniając jednocześnie komfort użytkowania.
Koszulka ma uniwersalny charakter – noszona może być w pracy, podczas uprawiania sportu lub w czasie wolny. 

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo brązowa - Męska

Wygodna i przewiewna brązowa koszulka polo z krótkim rękawem dedykowana dla każdego pracownika gastronomii. Będzie odpowiednia do pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz lokalu. Posiada dwa guziki, ściągacze na kołnierzu oraz na zakończeniu rękawów. Koszula wykonana w 100% z bawełny o gramaturze 200 g/m2. Możliwość haftu logo na wybranej odzieży – w tym celu prosimy o kontakt mailowy.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulka Polo Grafit - Męska

Koszulka polo męska grafit krótki rękaw uszyta z wysokiej jakości materiału – 100% bawełny o gramaturze 210. Ponadczasowy fason wyposażony w kołnierzyk oraz praktyczne zapięcie na 2 guziki. Możliwość wyboru rozmiaru od XS do 5XL. Oddychająca tkanina zapewnia komfort i wygodę użytkowania – w pracy, domu lub podczas uprawiania sportu.

Cena podstawowa 33,25 złCena 31,58 zł
 • -5%
 • -5%

Koszulki polo męskie

Koszulka polo to jeden z najchętniej wybieranych rodzajów odzieży roboczej, ponieważ jest niezwykle wygodna oraz komfortowa w noszeniu. Wybierana jest przez pracodawców, dla pracowników pracujących w wielu branżach – gastronomicznej, sprzedaży detalicznej, pracy kurierskiej, na budowie, w sporcie czy turystyce.

Koszulki polo wysokiej jakości

Koszulka o kroju polo to model klasyczny oraz elegancki, który idealnie sprawdzi się w połączeniu z inną odzieżą roboczą – spodniami roboczymi, ogrodniczkami, fartuchami, zapaskami, bluzami oraz polarami. Duża różnorodność rozmiarów umożliwia dobranie odpowiedniego modelu do każdego typu sylwetki. Ponadto dostępna jest zarówno w opcji z krótkim, jak i z długim rękawem.
 Koszulki powstają z bawełny 100% – czyli materiału w pełni oddychającego, przewiewnego i przyjaznego dla skóry. Wiąże się to przede wszystkim z wygodą noszenia, zarówno w miesiącach letnich, jak i również zimowych – pod bluzą, polarem czy kurtką. Koszulka polo pozwala na pełną swobodę ruchów, w żaden sposób ich nie ograniczając.
 Koszulki polo męskie dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych. Dzięki temu dobierzemy odpowiednią barwę pasującą do pozostałych elementów ubioru. Podczas podejmowania decyzji, możemy zasugerować się również kolorami firmy, w której pracownik będzie wykonywał swoją pracę. Tak dobrany strój sprawiał będzie wrażenie bardziej profesjonalnego, na czym skorzysta cały wizerunek firmy.
Odzież gastronomiczna z logo
 Każdy element odzieży dostępny w naszym sklepie, posiada możliwość umieszczenia na nim logotypu firmy. Haft wykonywany jest przez wyspecjalizowane maszyny, wyposażone w najnowsze technologie, które doskonale odwzorują każdy wzór. Idealna precyzja nie zniekształci ani nie zdeformuje logo, nadając mu optymalną wielkość. Takie rozwiązanie polecamy szczególnie pracownikom lokali gastronomicznych. Warto zdecydować się na identyfikację wizualną wszystkich elementów wchodzących w skład danego lokalu – zatem nie tylko szyldu, czy karty menu, ale również ubioru obsługi kelnerskiej. Dodatkowym atutem może być wyhaftowane imię pracownika na jego piersi. Jest to niewielki element, mogący mieć realny wpływ na odbiór całego lokalu przez klienta. Uważa się, iż obsługa kelnerska posiadająca na ubraniu swoje imię, znacznie przyjaźniej odbierana jest przez klientów. Zabieg taki sprawia wrażenie chęci nawiązania bliższej więzi kelnera z klientem, który w konsekwencji może chętniej wracać do naszego lokalu w przyszłości.
 Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, konsultując ostateczny wygląd haftu. Oferujemy wstępną wizualizację na wybranym modelu ubrania, w przypadku gdy klient nie jest pewny, czy logo będzie odpowiednio dobrze się prezentować. Nie boimy się żadnej realizacji, dlatego też jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane logo.

Przejdź do koszyka

Wróć do sklepu

Koszyk jest pusty

Konto klienta

Konto klienta

Nie posiadasz konta?
Zarejestruj się
4