Męskie

Podkoszulki typu T-shirt są niekiedy wykorzystywane przez kelnerów, ale znacznie częściej przez kucharzy ( pod fartuchy kucharskie ) lub przez pomoc kuchenną. Oferowane podkoszulki wykonane są w 100% z bawełny, dzięki czemu świetnie przepuszczają powietrze. Podkoszulki produkujemy z dzianiny T-shirt'owej o mocnych nasyconych kolorach. Nie otrzymasz od nas produktów z wyblakłymi barwami, niskiej jakości. Dla nas liczy się najwyższa jakość wykonania i produktów i takie też produkty wprowadzamy do oferty. W naszym sklepie znajdziesz również koszulki polo, tak więc zapoznaj się z pełnym asortymentem i wybierz coś dla siebie.

Męskie

Znaleziono 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

T-Shirt Czarny - Męski

T-shirt męski czarny – 100% bawełna o gramaturze 150 g/m2. Model dostępny w wariancie z krótkim lub długim rękawem – doskonale sprawdzi się zarówno jako odzież robocza, jak i element ubioru codziennego. Koszulka nie posiada szwów bocznych, wyposażona jest natomiast w taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia, podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu. 

Cena 23,02 zł

  T-Shirt Biały- Męski

  T-shirt męski biały powstały z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Koszulka – do wyboru z krótkim lub długim rękawem – wykonana z przepuszczalnej tkaniny pozwala na wygodne i komfortowe użytkowanie. Fason nie posiada szwów bocznych, natomiast dzięki przeszyciom przy wykroju szyi, ramion i u dołu doskonale dopasowuje się do każdego typu sylwetki. T-shirt wzmacnia dodatkowo taśma od ramienia do ramienia. 

  Cena 23,02 zł

   T-Shirt Granatowy - Męski

   T-shirt męski granat – 100% bawełna o gramaturze 150 g/m2. Koszulka dostępna w opcji z krótkim lub długim rękawem. Nie posiada szwów bocznych – ma natomiast taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia, podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu. Duży wybór rozmiarów umożliwia dopasowanie fasonu do każdego rodzaju sylwetki. 

   Cena 23,02 zł

    T-Shirt Niebieski - Męski

    T-shirt męski niebieski – 100% bawełna o gramaturze 150 g/m2. Model dostępny w opcji z krótkim bądź długim rękawem. Nie posiada szwów bocznych, wyposażony natomiast w taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia, podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu. Wysokogatunkowy materiał umożliwia prawidłową wentylację powietrza oraz komfort użytkowania. 

    Cena 23,02 zł

     T-Shirt Czerwony - Męski

     T-shirt męski czerwony – wykonany z wysokiej jakości bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Fason do wyboru w wariancie z krótkim bądź długim rękawem – wyposażony w taśmę wzmacniającą oraz podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu. Koszulka doskonale dopasowuje się do ciała, noszona może być zatem w pracy, czasie wolnym oraz podczas uprawiania sportu. 

     Cena 23,02 zł

      T-Shirt Szary- Męski

      T-shirt męski szary wyprodukowany z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Możliwość wyboru opcji z krótkim lub długim rękawem. Koszulka idealnie leży na każdym typie sylwetki, bowiem posiada podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu. Dodatkowo wyposażona jest w taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia – odzież zapewnia zatem doskonały komfort oraz wygodę użytkowania. 

      Cena 23,02 zł

       T-Shirt Brązowy - Męski

       T-shirt męski brązowy uszyty z wysokiej jakości tkaniny – 100% bawełna o gramaturze 150 g/m2. Koszulka do wyboru w opcji z krótkim bądź długim rękawem. Posiada podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu, idealnie dopasowuje się zatem do ciała. Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia zapewnia komfort użytkowania a oddychający materiał prawidłową wentylację powietrza.

       Cena 23,02 zł

        T-Shirt Khaki - Męski

        T-shirt męski khaki wyprodukowany z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Model występuje w wariancie z krótkim lub długim rękawem. Idealne dopasowanie do sylwetki zapewnia podwójne przeszycie przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu. Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia dodatkowo wpływa na komfort użytkowania. Brak szwów bocznych.

        Cena 23,02 zł

         T-Shirt Błękitny- Męski

         T-shirt męski błękitny krótki rękaw uszyty z wysokiej jakości bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Odzież posiada podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu. Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia zapewnia dodatkowy komfort użytkowania. Uniwersalny model polecany jest do noszenia w pracy, czasie wolnym, podczas uprawiania sportu czy wykonywania czynności na świeżym powietrzu.

         Cena 23,02 zł

          T-Shirt Turkusowy - Męski

          T-shirt męski turkusowy krótki rękaw wyprodukowany z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Nie posiada bocznych szwów, wyposażony jest natomiast w taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia. Podwójne przeszycie przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu pozwalana na doskonałe dopasowanie koszulki do ciała. T-shirt polecany do noszenia w pracy, czasie wolnym oraz podczas uprawiania sportu.

          Cena 23,02 zł

           T-Shirt Zielony - Męski

           T-shirt męski zielony krótki rękaw – wykonany z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Posiada podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu, dzięki czemu bez problemu dopasowuje się do każdej sylwetki. Brak szwów bocznych. Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia dodatkowo wpływa na komfort użytkowania. Koszulka noszona może być w pracy, czasie wolnym lub podczas uprawiania sportu.

           Cena 23,02 zł

            T-Shirt Butelkowa zieleń - Męski

            T-shirt męski butelkowa zieleń krótki rękaw uszyta z wysokogatunkowej tkaniny – 100% bawełna o gramaturze 150 g/m2. Koszulka nie posiada bocznych szwów, wyposażona jest natomiast w podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu. Dzięki taśmie wzmacniającej fason doskonale prezentuje się na sylwetce. Na komfort użytkowania dodatkowo wpływa wzmacniająca taśma od ramienia do ramienia. 

            Cena 23,02 zł

             T-Shirt Żółty- Męski

             T-shirt męski żółty krótki rękaw uszyty z wysokogatunkowej bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Bez szwów bocznych – posiada natomiast taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia, podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu. Koszulka zapewnia prawidłową wentylację powietrza oraz wygodę użytkowania, doskonale sprawdzi się zatem w pracy, czasie wolnym, podczas uprawiania sportu czy wykonywania aktywności na świeżym powietrzu.

             Cena 23,02 zł

              T-Shirt Fuksja - Męski

              T-shirt męski fuksja krótki rękaw wykonany z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Fason nie posiada szwów bocznych, natomiast wyposażony jest w taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia. Model z podwójnymi przeszyciami przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu, doskonale dopasowuje się do sylwetki. Wysokiej jakości materiał zapewnia odpowiednią wentylację powietrza.

              Cena 23,02 zł

               T-Shirt Różowy- Męski

               T-shirt męski różowy krótki rękaw wyprodukowany z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Model nie posiada szwów bocznych, wyposażony jest natomiast w taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia, która zapewnia lepszy komfort noszenia. Podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu pozwalają na idealne dopasowanie fasonu do każdego typu sylwetki. 

               Cena 23,02 zł

                T-Shirt Pomarańczowy - Męski

                T-shirt męski pomarańczowy krótki rękaw uszyty z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Ze względu na taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia model niezwykle komfortowy w noszeniu. Brak szwów bocznych, natomiast posiada podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu. Koszulka zapewnia odpowiednią wentylację powietrza, dzięki czemu noszona może być w pracy, czasie wolnym lub podczas uprawiania sportu.

                Cena 23,02 zł

                 T-Shirt Limonowy - Męski

                 T-shirt męski limonkowy krótki rękaw wyprodukowany z wysokogatunkowego materiału – 100% bawełna o gramaturze 150 g/m2. Odzież nie wyposażona w szwy boczne. Obecność podwójnego przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu pozwala na pełne dopasowanie koszulki do ciała. Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia zapewnia bezproblemowe oraz komfortowe noszenie.

                 Cena 23,02 zł

                  T-shirt męski

                  T-shirt męski to ważny element odzieży roboczej. Ze względu na swoją uniwersalność, ma szerokie zastosowanie w wielu firmach oraz zakładach pracy – m.in. w gastronomii, sprzedaży detalicznej, magazynie czy na budowie. Jest wygodny i zapewnia wysoki komfort użytkowania, dzięki czemu bardzo chętnie wybierany jest przez pracodawców dla swoich pracowników.

                  Wysoka jakość podkoszulka męskiego

                  T-shirty męskie oferowane przez nasz sklep wykonane są z wysokiej jakości materiału – 100% bawełny.  Dzięki wykorzystanej do produkcji podkoszulek tkaninie, T-shirt męski jest w pełni wygodny i komfortowy. Nie ogranicza swobody ruchów, jest lekki oraz nie wzmaga pocenia się. Są to istotne cechy, ponieważ w wielu branżach wykonywana praca wiąże się z ciągłą aktywnością fizyczną – bez względu na to, czy jest ona wykonywana na zewnątrz, czy wewnątrz pomieszczenia. Uniwersalność oraz wszechstronność koszulek pozwala na bezproblemowe dobranie do nich innych elementów odzieży roboczej, tak aby całość ubioru pracownika dobrze się prezentowała. O szerokim zastosowaniu koszulki najlepiej świadczy fakt, iż noszona jest ona nie tylko w pracy, ale również poza nią. Bardzo dobrze sprawdza się podczas uprawiania sportu, wykonywania wielu aktywności fizycznych, pieszych wędrówek oraz spędzania czasu na otwartej przestrzeni.

                   Szeroka paleta dostępnych barw, rozmiarów oraz możliwość wyboru opcji z krótkim rękawem, długim lub bez rękawów, umożliwia pełne skomponowanie stroju pracownika. Ponadto warto podczas dokonywania decyzji zasugerować się barwami firmy lub zakładu pracy, wówczas całokształt wizerunku będzie odbierany jako bardziej profesjonalny. Doskonale skrojony krój bez problemu dopasuje się do każdego typu sylwetki.

                  Odzież gastronomiczna od polskiego producenta

                  Jesteśmy polskim producentem odzieży gastronomicznej, dlatego też każdy oferowany przez nas produkt to gwarancja najwyższej jakości oraz doskonała precyzyjność wykonania. Dodatkowym naszym atutem jest fakt, iż umożliwiamy naniesienie haftu na wybrany element odzieży gastronomicznej. Logo firmy nanosimy na produkt przy użyciu wyspecjalizowanych maszyn, które precyzyjnie odwzorują każdy, nawet najbardziej skomplikowany wzór. Dobieramy optymalną wielkość haftu, tak aby logotyp nie był w żadnym stopniu zniekształcony lub zdeformowany.

                  Personalizacja produktów w znacznym stopniu wpływa na ujednolicenie całości wizerunku firmy. Dostrzec możemy to szczególnie w branży gastronomicznej. Klienci odwiedzający różnego rodzaju lokale gastronomiczne doceniają dbałość o każdy szczegół. Ważny jest dla nich zarówno smak spożywanej potrawy, jak i również obsługa kelnerska, wystrój lokalu oraz atmosfera panująca wokoło. Warto zadbać o każdy z tych aspektów, bowiem zadowolony klient znacznie chętniej będzie odwiedzał nasz lokal w przyszłości.

                  Przejdź do koszyka

                  Wróć do sklepu

                  Koszyk jest pusty

                  Konto klienta

                  Nie posiadasz konta?
                  Zarejestruj się
                  4