Bluzy piekarskie

Bluzy piekarskie wykonane z wysokiej jakości bawełny 100% o gramaturze 140 g/m2. Dedykowane piekarzom, cukiernikom oraz pracownikom branży przetwórstwa spożywczego. Przepuszczająca powietrze tkanina nie ogranicza ruchów, odzież jest zatem wygodna i komfortowa w użytkowaniu. Odporność na wysoką temperaturę sprawia, iż pracownik nie odczuwa dyskomfortu w trakcie wykonywania swojej pracy. Wysokogatunkowy materiał jest wytrzymały na otarcia bądź uszkodzenia mechaniczne. Uniwersalny krój oraz szeroki wybór rozmiarów – od S do XXL – sprawiają, iż bluza piekarska doskonale dopasuje się zarówno do sylwetki kobiecej, jak i męskiej

Bluzy piekarskie

Znaleziono 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Bluza Piekarz - Cukiernik

Bluza z krótkim rękawem w serek dla została zaprojektowana do zastosowania w piekarni, kuchni, cukierni czy zakładach produkujących żywność (w przetwórstwie spożywczym). Wysokiej jakości materiał sprawia, że praca w niej jest wygodna, a krótki rękaw umożliwia wykonywanie obowiązków w wyższych temperaturach.

Cena podstawowa 54,90 zł Cena 49,41 zł
  • -10%
  • -10%

Bluzy piekarskie są w pełni bezpieczne i przystosowane do ciągłego kontaktu z żywnością, bowiem wykorzystany do produkcji materiał posiada wszelkie wymagane atesty. Fason nie deformuje się oraz nie traci swojego kształtu podczas częstego prania, a kolor pozostaje wciąż śnieżnobiały.
Jesteśmy polskim producentem odzieży gastronomicznej. Dodatkowo oferujemy możliwość naniesienia na odzież wybranego haftu – np. logo firmy bądź imię pracownika. Wówczas zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia warunków współpracy.

4