Męskie

Męskie

Znaleziono 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

T-Shirt Czarny - Męski

T-shirt męski czarny – 100% bawełna o gramaturze 150 g/m2. Model dostępny w wariancie z krótkim lub długim rękawem – doskonale sprawdzi się zarówno jako odzież robocza, jak i element ubioru codziennego. Koszulka nie posiada szwów bocznych, wyposażona jest natomiast w taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia, podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu. 

Cena 16,76 zł

T-Shirt Biały- Męski

T-shirt męski biały powstały z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Koszulka – do wyboru z krótkim lub długim rękawem – wykonana z przepuszczalnej tkaniny pozwala na wygodne i komfortowe użytkowanie. Fason nie posiada szwów bocznych, natomiast dzięki przeszyciom przy wykroju szyi, ramion i u dołu doskonale dopasowuje się do każdego typu sylwetki. T-shirt wzmacnia dodatkowo taśma od ramienia do ramienia. 

Cena 16,76 zł

T-Shirt Granatowy - Męski

T-shirt męski granat – 100% bawełna o gramaturze 150 g/m2. Koszulka dostępna w opcji z krótkim lub długim rękawem. Nie posiada szwów bocznych – ma natomiast taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia, podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu. Duży wybór rozmiarów umożliwia dopasowanie fasonu do każdego rodzaju sylwetki. 

Cena 16,76 zł

T-Shirt Niebieski - Męski

T-shirt męski niebieski – 100% bawełna o gramaturze 150 g/m2. Model dostępny w opcji z krótkim bądź długim rękawem. Nie posiada szwów bocznych, wyposażony natomiast w taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia, podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu. Wysokogatunkowy materiał umożliwia prawidłową wentylację powietrza oraz komfort użytkowania. 

Cena 16,76 zł

T-Shirt Czerwony - Męski

T-shirt męski czerwony – wykonany z wysokiej jakości bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Fason do wyboru w wariancie z krótkim bądź długim rękawem – wyposażony w taśmę wzmacniającą oraz podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu. Koszulka doskonale dopasowuje się do ciała, noszona może być zatem w pracy, czasie wolnym oraz podczas uprawiania sportu. 

Cena 16,76 zł

T-Shirt Szary- Męski

T-shirt męski szary wyprodukowany z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Możliwość wyboru opcji z krótkim lub długim rękawem. Koszulka idealnie leży na każdym typie sylwetki, bowiem posiada podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu. Dodatkowo wyposażona jest w taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia – odzież zapewnia zatem doskonały komfort oraz wygodę użytkowania. 

Cena 16,76 zł

T-Shirt Brązowy - Męski

T-shirt męski brązowy uszyty z wysokiej jakości tkaniny – 100% bawełna o gramaturze 150 g/m2. Koszulka do wyboru w opcji z krótkim bądź długim rękawem. Posiada podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu, idealnie dopasowuje się zatem do ciała. Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia zapewnia komfort użytkowania a oddychający materiał prawidłową wentylację powietrza.

Cena 16,76 zł

T-Shirt Khaki - Męski

T-shirt męski khaki wyprodukowany z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Model występuje w wariancie z krótkim lub długim rękawem. Idealne dopasowanie do sylwetki zapewnia podwójne przeszycie przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu. Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia dodatkowo wpływa na komfort użytkowania. Brak szwów bocznych.

Cena 16,76 zł

T-Shirt Błękitny- Męski

T-shirt męski błękitny krótki rękaw uszyty z wysokiej jakości bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Odzież posiada podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu. Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia zapewnia dodatkowy komfort użytkowania. Uniwersalny model polecany jest do noszenia w pracy, czasie wolnym, podczas uprawiania sportu czy wykonywania czynności na świeżym powietrzu.

Cena 16,76 zł

T-Shirt Turkusowy - Męski

T-shirt męski turkusowy krótki rękaw wyprodukowany z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Nie posiada bocznych szwów, wyposażony jest natomiast w taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia. Podwójne przeszycie przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu pozwalana na doskonałe dopasowanie koszulki do ciała. T-shirt polecany do noszenia w pracy, czasie wolnym oraz podczas uprawiania sportu.

Cena 16,76 zł

T-Shirt Zielony - Męski

T-shirt męski zielony krótki rękaw – wykonany z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Posiada podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu, dzięki czemu bez problemu dopasowuje się do każdej sylwetki. Brak szwów bocznych. Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia dodatkowo wpływa na komfort użytkowania. Koszulka noszona może być w pracy, czasie wolnym lub podczas uprawiania sportu.

Cena 16,76 zł

T-Shirt Butelkowa zieleń - Męski

T-shirt męski butelkowa zieleń krótki rękaw uszyta z wysokogatunkowej tkaniny – 100% bawełna o gramaturze 150 g/m2. Koszulka nie posiada bocznych szwów, wyposażona jest natomiast w podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu. Dzięki taśmie wzmacniającej fason doskonale prezentuje się na sylwetce. Na komfort użytkowania dodatkowo wpływa wzmacniająca taśma od ramienia do ramienia. 

Cena 16,76 zł

T-Shirt Żółty- Męski

T-shirt męski żółty krótki rękaw uszyty z wysokogatunkowej bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Bez szwów bocznych – posiada natomiast taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia, podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu. Koszulka zapewnia prawidłową wentylację powietrza oraz wygodę użytkowania, doskonale sprawdzi się zatem w pracy, czasie wolnym, podczas uprawiania sportu czy wykonywania aktywności na świeżym powietrzu.

Cena 16,76 zł

T-Shirt Fuksja - Męski

T-shirt męski fuksja krótki rękaw wykonany z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Fason nie posiada szwów bocznych, natomiast wyposażony jest w taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia. Model z podwójnymi przeszyciami przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu, doskonale dopasowuje się do sylwetki. Wysokiej jakości materiał zapewnia odpowiednią wentylację powietrza.

Cena 16,76 zł

T-Shirt Różowy- Męski

T-shirt męski różowy krótki rękaw wyprodukowany z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Model nie posiada szwów bocznych, wyposażony jest natomiast w taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia, która zapewnia lepszy komfort noszenia. Podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu pozwalają na idealne dopasowanie fasonu do każdego typu sylwetki. 

Cena 16,76 zł

T-Shirt Pomarańczowy - Męski

T-shirt męski pomarańczowy krótki rękaw uszyty z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Ze względu na taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia model niezwykle komfortowy w noszeniu. Brak szwów bocznych, natomiast posiada podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu. Koszulka zapewnia odpowiednią wentylację powietrza, dzięki czemu noszona może być w pracy, czasie wolnym lub podczas uprawiania sportu.

Cena 16,76 zł

T-Shirt Limonowy - Męski

T-shirt męski limonkowy krótki rękaw wyprodukowany z wysokogatunkowego materiału – 100% bawełna o gramaturze 150 g/m2. Odzież nie wyposażona w szwy boczne. Obecność podwójnego przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach i u dołu pozwala na pełne dopasowanie koszulki do ciała. Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia zapewnia bezproblemowe oraz komfortowe noszenie.

Cena 16,76 zł
4