Męskie

Polar męski to uniwersalna odzież bardzo chętnie noszona zarówno w pracy, jak i również w czasie wolnym. Jest niezwykle wygodny oraz komfortowy w noszeniu, dzięki czemu nie ogranicza wykonywania ruchów. Jego atutem jest prosty i elegancki krój, dlatego też bez problemu dobierzemy do niego inne elementy odzieży. 

Męskie

Znaleziono 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Polar Premium Czarny - Męski

Męski polar w wersji premium w kolorze czarnym wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

Cena 85,00 zł

  Polar Premium Czarny / Grafit - Męski

  Męski polar w wersji premium w kolorze czarnym z dodatkiem grafitu wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

  Cena 85,00 zł

   Polar Premium Czarny / Czerwony - Męski

   Męski polar w wersji premium w kolorze czarnym z dodatkiem czerwieni wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

   Cena 85,00 zł

    Polar Premium Czarny / Niebieski - Męski

    Męski polar w wersji premium w kolorze czarnym z dodatkiem niebieskiego wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

    Cena 85,00 zł

     Polar Premium Czarny / Pomarańczowy - Męski

     Męski polar w wersji premium w kolorze czarnym z dodatkiem pomarańczowego wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

     Cena 85,00 zł

      Polar Premium Czerwony - Męski

      Męski polar w wersji premium w kolorze czerwonym wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

      Cena 85,00 zł

       Polar Premium Czerwony / Czarny - Męski

       Męski polar w wersji premium w kolorze czerwonym z dodatkiem czerni wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

       Cena 85,00 zł

        Polar Premium Burgundowy / Czarny - Męski

        Męski polar w wersji premium w kolorze bordowym z dodatkiem czerni wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

        Cena 85,00 zł

         Polar Premium Butelkowa zieleń / Czarny - Męski

         Męski polar w wersji premium w kolorze butelkowej zieleni z dodatkiem czerni wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

         Cena 85,00 zł

          Polar Premium Grafit / Czarny - Męski

          Męski polar w wersji premium w kolorze grafitowym z dodatkiem czerni wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

          Cena 85,00 zł

           Polar Premium Czarny / Czarny z kapturem - Męski

           Męski polar w wersji premium z kapturem w kolorze czarnym z dodatkiem czerni wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

           Cena 99,63 zł

            Polar Premium Camouflage z kapturem - Męski

            Męski polar w wersji premium z kapturem w kolorze camouflage wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

            Cena 99,63 zł

             Polar Premium Granatowy / Czarny z kapturem - Męski

             Męski polar w wersji premium z kapturem w kolorze granatowy z dodatkiem czerni wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

             Cena 99,63 zł

              Polar Premium Niebieski / Czarny z kapturem - Męski

              Męski polar w wersji premium z kapturem w kolorze niebieski z dodatkiem czerni wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

              Cena 99,63 zł

               Polar Premium Grafitowy / Czarny z kapturem - Męski

               Męski polar w wersji premium z kapturem w kolorze Grafitowy z dodatkiem czerni wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

               Cena 99,63 zł

                Polar Premium Czerwony / Czarny z kapturem - Męski

                Męski polar w wersji premium z kapturem w kolorze czerwony z dodatkiem czerni wykonany z materiału 100% poliester. Dodatkowe wzmocnienia na karku, barkach i łokciach zapewniają wysoką wytrzymałość produktu na otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się jako odzież robocza dla magazynierów, dostawców jedzenia, a także dla pracowników innych branż pracujących w niskich temperaturach lub na zewnątrz.

                Cena 99,63 zł

                 Polar Męski

                 Jeden z najchętniej wybieranych elementów, wchodzących w skład ubioru roboczego. Materiał, z jakiego jest wykonany, zapewnia ciepło, dlatego też polar noszą pracownicy magazynów, hal czy firm kurierskich. Elastyczna tkanina wysokiej jakości w przyjemny sposób otula ciało, zatem polar męski idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni oraz wieczory, również poza pracą. To doskonały wybór dla osób lubiących spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu czy wykonujących częste prace w ogrodzie. Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep szyte są w polskich szwalniach oraz pracowniach krawieckich, dzięki czemu charakteryzuje je wysoka jakoś wykonania oraz dbałość o każdy szczegół.
                  Tkanina odporna jest na otarcia oraz uszkodzenia mechaniczne, a częste pranie nie powoduje deformowania fasonu – polar może być użytkowany latami. Duży wybór pod względem rozmiarów i kolorów pozwala na dobranie odpowiedniego modelu do każdego typu sylwetki. Zamek błyskawiczny umożliwia wygodne zakładanie oraz zdejmowanie polaru. Wyposażony jest on również w wygodne kieszenie umieszczone po obu stronach oraz stójkę, która otula szyję. Elegancki krój i prosty design sprawiają, iż polar męski idealnie prezentuje się z innymi elementami ubioru. Warto posiadać tego typu odzież w swojej szafie, gdyż pod względem wygody jest on niewątpliwie nieoceniony.
                 Odzież z haftem

                 Oferujemy również możliwość naniesienia haftu na wybrany model odzieży. Wzór – np. logo firmy, imię lub nazwisko pracownika – wykonywany jest przez wyspecjalizowane maszyny, które w sposób profesjonalny i precyzyjny odwzorowują każdy szczegół. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowany logotyp, nie zniekształcając go ani nie deformując. Warto zdecydować się na taką możliwość, ponieważ pełna identyfikacja wizualna firmy jest bardzo dobrze odbierana przez klientów korzystających z jej usług. Haft szczególnie polecany jest pracownikom gastronomicznym – przede wszystkim obsłudze kelnerskiej. Osoby te są bowiem wizytówką lokalu, warto zatem zadbać o ich elegancki i perfekcyjny wygląd.

                 Jesteśmy polskim producentem odzieży gastronomicznej, dlatego też posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór innych elementów odzieży. Bez problemu ubierzemy kelnerów, kucharzy, piekarzy oraz innych pracowników gastronomicznych. Oferowane przez nas produkty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz rozmiarowych, dzięki czemu łatwo znaleźć idealny fason do każdego typu sylwetki. Posiadamy kroje dedykowane zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Naszym atutem jest fakt, iż jesteśmy w stanie dostarczyć produkt o niestandardowych wymiarach, wystarczy skontaktować się z naszym sklepem poprzez formularz kontaktowy. 

                 Przejdź do koszyka

                 Wróć do sklepu

                 Koszyk jest pusty

                 Konto klienta

                 Konto klienta

                 Nie posiadasz konta?
                 Zarejestruj się
                 4