• -5%

T-Shirt Czarny - Męski

Punkty lojalnościowe niedostępne dla produktu z promocji

23,02 zł
21,87 zł
Promocja -5%
Brutto
Dzienny strzał! Oferta ważna do końca dnia

T-shirt męski czarny – 100% bawełna o gramaturze 150 g/m2. Model dostępny w wariancie z krótkim lub długim rękawem – doskonale sprawdzi się zarówno jako odzież robocza, jak i element ubioru codziennego. Koszulka nie posiada szwów bocznych, wyposażona jest natomiast w taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia, podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu. 

Rozmiar
Kolor
Rodzaj rękawa
99995
JHK
View all products of JHK

T-shirt męski czarny wykonany z bawełny 100% o gramaturze 150 g/m2. Wysoka jakość materiału pozwala na prawidłową wentylację powietrza oraz wygodne użytkowanie. Koszulka dostępna w wersji z krótkim bądź długim rękawem. Prezentowany model nie jest wyposażony w szwy boczne, posiada natomiast taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia, podwójne przeszycia przy wykroju szyi, na ramionach oraz u dołu.
T-shirt noszony może być w pracy, czasie wolnym lub podczas wykonywania czynności na świeżym powietrzu. Dodatkowo istnieje możliwość naniesienia na odzież wybranego motywu w formie haftu – logo firmy lub imię pracownika. W celu omówienia warunków współpracy zapraszamy do kontaktu mailowego!

Opis

Płeć
Produkt Męski
Bawełna
100%
Gramatura
150 g/m2

Specyficzne kody

Napisz swoją opinię

4