Czym cechują się profesjonalne zapaski kucharskie? Jak wygląda nasz proces produkcji? Na co zwracamy uwagę i z jakich materiałów szyjemy zapaski? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź poniżej wraz z naszą ofertą na zapaski kucharskie.

Jak wygląda proces produkcji naszych zapasek kucharskich?

Cały proces produkcji zapasek zamyka się w naszej firmie. Dbamy, aby produkty były najwyższej jakości, a własna produkcja umożliwia realizowanie postawionych celów. W materiał do produkcji zapasek zaopatruje nas polska hurtownia. Materiał jest przeznaczony bezpośrednio dla branży gastronomicznej, co jest bardzo istotne, ponieważ cechuje się on: wytrzymałością, odpornością na zabrudzenia i zagniecenia oraz komfortem użytkowania. Kroczy kroi materiał pod zapaski, kolejno szwaczki obszywają całość dodatkowo wszywając na środku zapaski kucharskiej kieszonkę na podręczne przedmioty. Produkt jest pakowany na magazynie i oczekuje na wysyłkę.

Proponowane zapaski kucharskie / kelnerskie:

Zapaska kelnerska krótka Czarna

Zapaska kelnerska krótka damska czarna z kieszenią to element niezbędny obsługi kelnerskiej w restauracji, hotelu oraz wszelkiego typu lokalach gastronomicznych.

Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału o wymiarach:

Szerokość – 70 cm,

Długość – 45 cm,

Dopasowany jest do kobiecej sylwetki i stanowi dopełnienie całości stroju kelnerskiego, nadając obsłudze profesjonalnego wyglądu.

Cena podstawowa 29,00 złCena 26,10 zł
 • -10%
 • -10%

Zapaska kelnerska krótka Czerwona

Zapaska kelnerska krótka damska czerwona wyposażona w kieszeń przeznaczona jest dla obsługi kelnerskiej lokali gastronomicznych lub hoteli. Produkt uszyty z wysokiej jakości tkaniny w polskiej szwalni.

Szerokość – 70 cm

Długość – 45 cm

Rozmiar dopasowany do kobiecej figury doskonale prezentuje się z innymi elementami odzieży kelnerskiej, a intensywny kolor nadaje całości oryginalnego wyglądu.

Cena 29,00 zł

  Zapaska kelnerska krótka Turkusowa

  Zapaska kelnerska krótka damska turkusowa o wyrazistym kolorze przeznaczona dla kobiet. Uszyta z wysokiej jakości tkaniny – pochodzącej z polskiej hurtowni – w naszej szwalni. Zapaska dedykowana jest żeńskiej części obsługi kelnerskiej hoteli, restauracji czy pracownicom sklepów. Odzież wyposażona jest w kieszeń, ułatwiającą dostęp do notatnika oraz długopisu.


  Szerokość – 70 cm
  Długość – 45 cm

  Cena 29,00 zł

   Zapaska kelnerska krótka Żółta

   Zapaska kelnerska krótka damska żółta dedykowana żeńskiej obsłudze lokali gastronomicznych, hoteli oraz sklepów. Prezentowana odzież gastronomiczna powstaje przy użyciu wysokiej jakości tkanin, w które zaopatrujemy się w polskich hurtowniach a produkt powstaje w naszych pracowniach krawieckich. Intensywny kolor nie traci swojej barwy nawet podczas częstego prania.

   Szerokość – 70 cm

   Długość – 45 cm

   Cena 29,00 zł

    Zapaska kelnerska krótka Biała

    Zapaska kelnerska krótka biała przeznaczona dla kobiet dedykowana jest obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji czy lokali gastronomicznych, jak i również pracownikom sklepów. Uszyta w naszej szwalni z polskich tkanin jest gwarancją produktu najwyższej jakości.

    Zapaska o wymiarach:

    Szerokość – 70 cm,
    Długość – 45 cm,

    nie ogranicza swobody ruchów oraz nie deformuje się podczas częstego prania.

    Cena 29,00 zł

     Zapaska kelnerska krótka Fuksja

     Zapaska kelnerska krótka damska fuksja to wysokiej jakości produkt uszyty w naszej pracowni krawieckiej. Odzież gastronomiczna powstaje z materiałów oraz tkanin pochodzących z polskich hurtowni, dlatego też charakteryzują ją niska i atrakcyjna cena. Zapaska przeznaczona jest dla żeńskiej części obsługi kelnerskiej hoteli, restauracji oraz innych lokali gastronomicznych.

     Szerokość – 70 cm

     Długość – 45 cm

     Cena 29,00 zł

      Zapaska kelnerska krótka Bordowa

      Zapaska kelnerska krótka damska bordowa wykonana z wysokiej jakości materiału, pochodzącego z polskiej hurtowni. Produkt szyjemy w naszej szwalni, dlatego też charakteryzuje go precyzyjna dbałość o każdy szew.

      Zapaski dedykowane są obsłudze kelnerskiej restauracji, hoteli oraz innych lokali gastronomicznych. Doskonale prezentują się z innymi elementami stroju.

      Szerokość – 70 cm
      Długość – 45 cm

      Cena 29,00 zł

       Zapaska kelnerska krótka Zielona

       Zapaska kelnerska krótka damska zielona z kieszonką to element odzieży gastronomicznej żeńskiej części obsługi kelnerskiej. Dedykowany jest pracownikom restauracji, barów, lokalów gastronomicznych, hoteli oraz sklepów.

       Produkt szyty w naszej pracowni charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, a materiał wykorzystany do produkcji pochodzi z polskiej hurtowni.

       Szerokość – 70 cm,
       Długość – 45 cm

       Cena 29,00 zł

        Zapaska kelnerska krótka Brązowa

        Zapaska kelnerska krótka damska brązowa wyposażona w pojemną kieszeń. Charakteryzują ją wysoka jakość wykonania, bowiem wszystkie nasze produkty szyte są w naszych szwalniach. Zaopatrujemy się w tkaniny oraz materiały pochodzące z polskich hurtowni, dzięki czemu odzież gastronomiczna nie traci z czasem swoich najważniejszych cech.

        Zapaski stanowią część ubioru obsługi kelnerskiej lokali gastronomicznych, restauracji oraz hoteli.

        Szerokość – 70 cm,
        Długość – 45 cm

        Cena 29,00 zł

         Zapaska kelnerska średnia Czarna

         Zapaska do pracy dla kelnerów, o średniej długości w kolorze czarnym. Produkt pochodzenia polskiego, wykonany z wysokiej jakości materiałów, uszyty w naszych szwalniach. Możliwość nałożenia haftu z logo restauracji na zapaskę – po kontakcie mailowym. Wymiary zapaski to szerokość 70cm, długość 60cm. Zapraszamy do zakupów.

         Cena podstawowa 32,00 złCena 28,80 zł
         • -10%
         • -10%

         Zapaska kelnerska średnia Bordowa

         Bordowa zapaska kelnerska wykonana z wysokiej jakości materiału o gramaturze 190-200 g/m2. Wymiary zapaski to: szerokość 70cm, długość 60cm. Uszyta została w polskich szwalniach. Dodatkowo oferujemy haft loga na wybranej odzieży – zapraszamy do kontaktu. Zapaska dedykowana pracownikom gastronomii tj. do hoteli, restauracji, barów oraz sklepów. Zapraszamy do zakupów.

         Cena 32,00 zł

          Zapaska kelnerska średnia Fuksja

          Zapaska dla kelnerów w kolorze fuksja, wykonana z najwyższej jakości materiałów, szyta w polskich szwalniach. Wymiary zapaski to: szerokość 70cm, długość 60cm, natomiast gramatura wynosi 190-200 g/m2. Wysoka jakość produktu gwarantuje trwałość, elegancję oraz wygodę podczas pracy kelnera. Dodatkowo możliwość haftu loga lub hasła reklamowego restauracji. Zapraszamy do zakupów.

          Cena 32,00 zł

           Zapaski kelnerskie długie Czarne

           Zapaska długa czarna polecana jest obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji oraz innych lokali gastronomicznych. Wyposażona w kieszeń umożliwia szybki dostęp do notesu oraz długopisu.

           Produkt w całości powstaje w naszych pracowniach krawieckich, charakteryzuje go zatem najwyższa jakość wykonania, a cena jest niska i atrakcyjna.

           Szerokość – 97 cm
           Długość – 78 cm

           Cena 43,00 zł

            Zapaska kelnerska średnia Szara

            Zapaska średnia szara dedykowana jest obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji, barów, pizzerii oraz innych lokali gastronomicznych. Wyposażona w pojemną kieszeń na notes oraz długopis, elementy niezbędne podczas składania zamówienia. Wykonana z materiału pochodzącego z polskiej hurtowni oraz w całości uszyta w naszej pracowni krawieckiej.
            Szerokość – 70 cm
            Długość – 60 cm

            Cena 32,00 zł

             Zapaska kelnerska krótka Szara

             Zapaska kelnerska krótka damska szara

             Zapaska kelnerska krótka damska szara z kieszonką dedykowana obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji oraz lokali gastronomicznych. Produkt w całości powstaje w naszych pracowniach krawieckich, charakteryzuj go zatem najwyższa jakość wykonania. Materiał użyty do produkcji zapaski pochodzi z polskich hurtowni, zatem cena odzieży gastronomicznej jest niska i atrakcyjna.

             Szerokość – 70 cm

             Długość – 45 cm

             Cena 29,00 zł

              Zapaski kelnerskie długie Żółte

              Zapaska długa żółta to ciekawy akcent stroju obsługi kelnerskiej restauracji, lokali gastronomicznych oraz hoteli. Produkt dedykowany kelnerom oraz kelnerkom w całości powstaje w naszej pracowni krawieckiej, a do jego uszycia wykorzystujemy tkaniny pochodzące z polskich szwalni. Pomimo najwyższej jakości wykonania cena jest niska i atrakcyjna.

              Szerokość – 97 cm
              Długość – 78 cm

              Cena 43,00 zł

               Zapaski kelnerskie długie Brązowe

               Zapaska długa brązowa stworzona została z myślą o nadaniu obsłudze kelnerskiej bardziej profesjonalnego wyglądu. Wyposażona w funkcjonalną kieszonkę, bez problemu zmieści notes oraz długopis – elementy niezbędne do złożenia zamówienia.

               Zaopatrujemy hotele, restauracje oraz lokale gastronomiczne w wysokiej jakości produkt uszyty w naszej szwalni. Natomiast tkaniny użyte do produkcji pochodzą z polskich hurtowni.

               Szerokość – 97 cm

               Długość – 78 cm

               Cena 43,00 zł

                Zapaski kelnerskie długie Białe

                Zapaska długa biała dedykowana jest obsłudze kelnerskiej wszelkiego typu lokali gastronomicznych oraz hoteli. Oferowany produkt to gwarancja najwyższej jakości, bowiem wykonany jest z tkanin i materiałów pochodzących z polskich hurtowni. Dbamy aby ceny naszej odzieży gastronomicznej były niskie i atrakcyjne.

                Zapaska długa z wbudowaną kieszenią w towarzystwie innych elementów stroju kelnerskiej nadaje obsłudze bardziej profesjonalnego wyglądu.

                Szerokość – 97 cm

                Długość – 78 cm

                Cena 43,00 zł

                 Zapaski kelnerskie długie Zielone

                 Zapaska długa zielona to produkt powstały w całości w Polsce. W materiał oraz tkaniny zaopatrujemy się wyłącznie w polskich hurtowniach, a oferowana odzież gastronomiczna szyta jest w polskich pracowniach krawieckich oraz szwalniach – cena jest zatem atrakcyjna i niska.

                 Zapaski polecamy obsłudze kelnerskiej lokali gastronomicznych, restauracji, barów oraz hoteli.

                 Szerokość – 97 cm
                 Długość – 78 cm

                 Cena 43,00 zł

                  Zapaski kelnerskie długie Fuksja

                  Zapaska długa fuksja to oryginalny akcent stroju obsługi kelnerskiej. Dedykowany jest wszelkiego typu lokalom gastronomicznym, restauracjom, barom, sklepom oraz hotelom. Odzież gastronomiczna przez nas oferowana charakteryzuje się najwyższą jakością, bowiem każdy produkt w całości powstaje w Polsce a jego cena jest niska i atrakcyjna.

                  Szerokość – 97 cm
                  Długość – 78 cm

                  Cena 43,00 zł

                   Zapaska kelnerska krótka Czarna - Folk Design

                   Zapaska krótka czarna z dodatkiem folk design wykonana z wysokiej jakości materiału. Dedykowana obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji, barów, pizzerii oraz innego typu lokali gastronomicznych. Model wyposażony w pojemną kieszeń na notes i długopis – potrzebne do złożenia zamówienia. Zapaska uszyta z tkaniny pochodzącej z polskiej hurtowni powstała w naszej pracowni krawieckiej.
                   Szerokość – 70 cm
                   Długość – 45 cm
                   Gramatura – 190-200 g/m2

                   Cena 34,00 zł

                    Zapaska kelnerska średnia Czarna - Folk Design

                    Zapaska średnia czarna z dodatkiem folk design przeznaczona dla obsługi kelnerskiej hoteli, restauracji, barów, pizzerii oraz innych lokali gastronomicznych. Posiada praktyczną kieszeń na podstawowe przedmioty – np. notes i długopis. Wykonana w naszej szwalni z wysokogatunkowej tkaniny pochodzącej z polskiej hurtowni.
                    Szerokość – 70 cm
                    Długość – 60 cm
                    Gramatura – 190-200 g/m2

                    Cena 37,00 zł

                     Zapaska kelnerska średnia Czarna - Zebra Design

                     Zapaska średnia czarna z dodatkiem zebra uszyta w naszej pracowni krawieckiej z tkaniny pochodzącej z polskiej hurtowni. Doskonale sprawdzi się jako element ubioru obsługi kelnerskiej restauracji, hoteli, pizzerii, barów i innego typu lokali gastronomicznych. Posiada funkcjonalną kieszeń oraz wygodne wiązanie w pasie.
                     Szerokość – 70 cm
                     Długość – 60 cm
                     Gramatura – 190-200 g/m2

                     Cena 37,00 zł

                      Zapaska kelnerska krótka Czarna - Zebra Design

                      Zapaska krótka czarna z dodatkiem zebra uszyta z materiału pochodzącego z polskiej hurtowni. Odzież dedykowana obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji, pizzerii, barów oraz innych lokali gastronomicznych. Fason posiada funkcjonalną kieszeń, mieszczącą najważniejsze przedmioty. Wiązana w pasie zapaska pięknie prezentuje się na każdym typie sylwetki.
                      Szerokość – 70 cm
                      Długość – 45 cm
                      Gramatura – 190-200 g/m2

                      Cena 34,00 zł

                       Zapaska kelnerska krótka Czarna - XMAS RED

                       Zapaska krótka czarna z dodatkiem materiału świątecznego ( XMAS DESIGN RED)  pochodzącego z polskiej hurtowni. Odzież dedykowana obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji, pizzerii, barów oraz innych lokali gastronomicznych. Fason posiada funkcjonalną kieszeń, mieszczącą najważniejsze przedmioty. Wiązana w pasie zapaska pięknie prezentuje się na każdym typie sylwetki.
                       Szerokość – 70 cm
                       Długość – 45 cm
                       Gramatura – 190-200 g/m2

                       Cena 45,00 zł

                        Zapaska kelnerska średnia Czarna - XMAS Design RED

                        Zapaska średnia czarna z dodatkiem materiału świątecznego ( XMAS DESIGN RED)  pochodzącego z polskiej hurtowni. Odzież dedykowana obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji, pizzerii, barów oraz innych lokali gastronomicznych. Fason posiada funkcjonalną kieszeń, mieszczącą najważniejsze przedmioty. Wiązana w pasie zapaska pięknie prezentuje się na każdym typie sylwetki.
                        Szerokość – 70 cm
                        Długość – 60 cm
                        Gramatura – 190-200 g/m2

                        Cena 50,00 zł

                         Zapaska kelnerska krótka Czarna - Góralski Folk

                         Zapaska krótka góralski folk wykonana z wysokogatunkowej tkaniny. Przeznaczona dla obsługi kelnerskiej restauracji, hoteli oraz innych lokalów gastronomicznych. Odzież posiada praktyczną kieszeń na notes i długopis. Wygodne wiązanie w pasie sprawia, iż zapaska doskonale dopasuje się do każdego typu sylwetki – kobiecej lub męskiej.
                         Szerokość – 70 cm
                         Długość – 45 cm
                         Gramatura – 190-200 g/m2

                         Cena 34,00 zł

                          Zapaska kelnerska średnia Czarna - Góralski Folk

                          Zapaska średnia góralski folk
                          Zapaska średnia góralski folk wykonana z wysokogatunkowej tkaniny. Dedykowana obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji oraz innego typu lokali gastronomicznych. Pojemna kieszeń pomieści podstawowe przedmioty – notes i długopis. Wygodna i komfortowa w noszeniu zapaska wiązana w pasie, bez problemu dopasuje się do każdego typu sylwetki.
                          Szerokość – 70 cm
                          Długość – 60 cm
                          Gramatura – 190-200 g/m2 

                          Cena 50,00 zł

                           Zapaska kelnerska krótka Czarna - XMAS WHITE

                           Zapaska krótka czarna z dodatkiem materiału świątecznego ( XMAS DESIGN RED)  pochodzącego z polskiej hurtowni. Odzież dedykowana obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji, pizzerii, barów oraz innych lokali gastronomicznych. Fason posiada funkcjonalną kieszeń, mieszczącą najważniejsze przedmioty. Wiązana w pasie zapaska pięknie prezentuje się na każdym typie sylwetki.
                           Szerokość – 70 cm
                           Długość – 45 cm
                           Gramatura – 190-200 g/m2

                           Cena 45,00 zł

                            Zapaska kelnerska średnia Czarna - XMAS Design WHITE

                            Zapaska średnia czarna z dodatkiem materiału świątecznego ( XMAS DESIGN RED)  pochodzącego z polskiej hurtowni. Odzież dedykowana obsłudze kelnerskiej hoteli, restauracji, pizzerii, barów oraz innych lokali gastronomicznych. Fason posiada funkcjonalną kieszeń, mieszczącą najważniejsze przedmioty. Wiązana w pasie zapaska pięknie prezentuje się na każdym typie sylwetki.
                            Szerokość – 70 cm
                            Długość – 60 cm
                            Gramatura – 190-200 g/m2

                            Cena 50,00 zł

                             Zapaski kelnerskie długie Turkusowe

                             Zapaska długa turkusowa stworzona została z myślą o nadaniu obsłudze kelnerskiej bardziej profesjonalnego wyglądu. Wyposażona w funkcjonalną kieszonkę, bez problemu zmieści notes oraz długopis – elementy niezbędne do złożenia zamówienia.

                             Zaopatrujemy hotele, restauracje oraz lokale gastronomiczne w wysokiej jakości produkt uszyty w naszej szwalni. Natomiast tkaniny użyte do produkcji pochodzą z polskich hurtowni.

                             Szerokość – 97 cm

                             Długość – 78 cm

                             Cena 32,00 zł

                              Zapaski kelnerskie długie Szare

                              Zapaska długa szara to ciekawy akcent stroju obsługi kelnerskiej restauracji, lokali gastronomicznych oraz hoteli. Produkt dedykowany kelnerom oraz kelnerkom w całości powstaje w naszej pracowni krawieckiej, a do jego uszycia wykorzystujemy tkaniny pochodzące z polskich szwalni. Pomimo najwyższej jakości wykonania cena jest niska i atrakcyjna.

                              Szerokość – 97 cm
                              Długość – 78 cm

                              Cena 43,00 zł

                               Zapaski kelnerskie długie Czerwone

                               Zapaska długa czerwona to produkt powstały w całości w Polsce. W materiał oraz tkaniny zaopatrujemy się wyłącznie w polskich hurtowniach, a oferowana odzież gastronomiczna szyta jest w polskich pracowniach krawieckich oraz szwalniach – cena jest zatem atrakcyjna i niska.

                               Zapaski polecamy obsłudze kelnerskiej lokali gastronomicznych, restauracji, barów oraz hoteli.

                               Szerokość – 97 cm
                               Długość – 78 cm

                               Cena 43,00 zł

                                Zapaski kelnerskie długie Bordowe

                                Zapaska długa bordowa stworzona została z myślą o nadaniu obsłudze kelnerskiej bardziej profesjonalnego wyglądu. Wyposażona w funkcjonalną kieszonkę, bez problemu zmieści notes oraz długopis – elementy niezbędne do złożenia zamówienia.

                                Zaopatrujemy hotele, restauracje oraz lokale gastronomiczne w wysokiej jakości produkt uszyty w naszej szwalni. Natomiast tkaniny użyte do produkcji pochodzą z polskich hurtowni.

                                Szerokość – 97 cm

                                Długość – 78 cm

                                Cena 43,00 zł

                                 Zapaska kelnerska krótka Granatowa

                                 Zapaska kelnerska krótka damska granatowa wyposażona w pojemną kieszeń. Charakteryzują ją wysoka jakość wykonania, bowiem wszystkie nasze produkty szyte są w naszych szwalniach. Zaopatrujemy się w tkaniny oraz materiały pochodzące z polskich hurtowni, dzięki czemu odzież gastronomiczna nie traci z czasem swoich najważniejszych cech.

                                 Zapaski stanowią część ubioru obsługi kelnerskiej lokali gastronomicznych, restauracji oraz hoteli.

                                 Szerokość – 70 cm,
                                 Długość – 45 cm

                                 Cena 29,00 zł

                                  Zapaski kelnerskie długie Granatowa

                                  Zapaska długa granatowa stworzona została z myślą o nadaniu obsłudze kelnerskiej bardziej profesjonalnego wyglądu. Wyposażona w funkcjonalną kieszonkę, bez problemu zmieści notes oraz długopis – elementy niezbędne do złożenia zamówienia.

                                  Zaopatrujemy hotele, restauracje oraz lokale gastronomiczne w wysokiej jakości produkt uszyty w naszej szwalni. Natomiast tkaniny użyte do produkcji pochodzą z polskich hurtowni.

                                  Szerokość – 97 cm

                                  Długość – 78 cm

                                  Cena 43,00 zł

                                   Haft loga na zapaskach kucharskich

                                   Jeśli chcesz spersonalizować zapaski kucharskie dodać logo swojej firmy, to chętnie wykonamy dla Ciebie haft. Zamówienia ze znakowaniem są możliwe u nas do realizacji przy minimum logistycznym 15 szt. Przy mniejszym nakładzie haft będzie nieopłacalny zarówno dla Ciebie, jak i dla nas. Jeśli jednak zamawiasz większą ilość, to skontaktuj się z nami mailowo na adres: kontakt@odziezgastronomiczna.pl i podeślij logo. Kierownik działu haftu zweryfikuje materiały i zamówienie i przedstawi Ci dokładny kosztorys. Zamówienia z haftem realizowane są do 14 dni.

                                   Data aktualizacji: 08.09.2023

                                   Przejdź do koszyka

                                   Wróć do sklepu

                                   Koszyk jest pusty

                                    

                                   You can try some popular tags here:

                                   Konto klienta

                                   Konto klienta

                                   Nie posiadasz konta?
                                   Zarejestruj się
                                   4