Fartuchy kucharskie

Fartuch kucharski to podstawowy element odzieży gastronomicznej w kuchni. Nie tylko chroni kucharzy przed zabrudzeniami, ale również buduje ich profesjonalny wygląd. Fartuchy produkowane przez naszą firmę są bardzo lekkie, dzięki czemu kucharz nie odczuje zmęczenia wynikającego z jego noszenia. Podstawowa gramatura fartucha wynosi 180 g/m2. Oczywiście istnieje możliwość indywidualnego zamówienia fartucha kucharskiego o wyższej gramaturze, jednak najlepiej sprawdzają się właśnie produkty o wspomnianej gęstości. Skład fartuchów kucharskich to 65 % poliester, 35 % bawełna w przypadku fartuchów 1 kolor oraz 100% bawełna w przypadku fartucha zebra. Oczywiście produkujemy także na zamówienie fartuchy ozdobne lub nietypowe szablony ( np. ze złotymi sprzączkami, klipsami etc. ). Materiały, z których produkujemy naszą odzież gastronomiczną są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu ubrania posłużą przez długi okres. Oferowane fartuchy kucharskie świetnie sprawdzają się do restauracji, prywatnych kuchni, hoteli, food trucków, barów, karczm etc. W skrócie do każdej działalności związanej z gastronomią. Gwarantujemy świetny stosunek jakości do ceny. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Fartuchy kucharskie

Znaleziono 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Fartuch kucharski – Czarny

Wygodny i nieograniczający ruchów fartuch kucharski czarny, dedykowany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wysokiej jakości materiał sprawia, że fartuch skutecznie chroni przed zabrudzeniami i tłuszczem oraz jest odporny na uszkodzenia nawet do kilkunastu prań. Dodatkowo oferujemy możliwość umieszczenia logo na fartuchu – w tym celu prosimy o kontakt mailowy. Zapraszamy do zakupów.

Cena podstawowa 40,00 złCena 38,00 zł
 • -5%
 • -5%

Fartuch kucharski – Biały

Doskonałej jakości fartuch kucharski w kolorze białym dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Posiada tradycyjne wiązanie oraz mocne nici przy krawędzi, co skutecznie eliminuje prucie. Chroni przed zabrudzeniem oraz gorącym tłuszczem. Umożliwiamy nałożenie loga na fartuch za pomocą haftu – prosimy o kontakt w celu przesłania grafiki. Zapraszamy do zakupów.

Cena podstawowa 40,00 złCena 38,00 zł
 • -5%
 • -5%

Fartuch kucharski – Brązowy

Fartuch kucharski w kolorze brązowym, w którym może pracować zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Dedykowany dla osób pracujących na kuchni jako kucharze lub pomoc kuchenna. Skutecznie chroni przez zabrudzeniami oraz gorącym tłuszczem. Posiada standardowe wiązanie przy głowie oraz w pasie. Dodatkowo możliwość naniesienia logo lokalu za pomocą haftu. Zapraszamy do zakupów.

Cena podstawowa 40,00 złCena 38,00 zł
 • -5%
 • -5%

Fartuch kucharski – Turkusowy

Fartuch kucharski w kolorze turkusowym dedykowany jest do pracy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki tradycyjnym wiązaniom dostosowuje się praktycznie do każdej sylwetki. Nie krępuje ruchów i skutecznie chroni przed zabrudzeniami oraz odpryskami gorącego oleju. Umożliwiamy ponadto naniesienie logo na fartuch (haft). Zapraszamy do zakupów.

Cena podstawowa 40,00 złCena 38,00 zł
 • -5%
 • -5%

Fartuch kucharski – Zebra

Fartuch kucharski ze wzorem Zebra to doskonała propozycja dla restauracji, które stawiają zarówno na jakość odzieży gastronomicznej, jak i na ciekawy wygląd. Fartuch wykonany z wysokiej jakości materiału o gramaturze 200 g/m2 dedykowany jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dzięki uniwersalnemu wiązaniu przy głowie oraz w pasie – dostosowuje się do każdej sylwetki.

Cena podstawowa 51,00 złCena 48,45 zł
 • -5%
 • -5%

Fartuch kucharski – Szary

Fartuch kucharski szary wykonany z wytrzymałego materiału o gramaturze 200 g/m2 – zapewnia elegancki wygląd i ochronę. Jest wygodny, nie krępuje ruchów, skutecznie chroni przez zabrudzeniami odzieży oraz pryskającym tłuszczem. Dedykowany do pracy zarówno dla kucharzy, jak i kucharek. Dodatkowo możliwość umieszczenia logo na odzieży – w tym celu prosimy o kontakt.

Cena podstawowa 40,00 złCena 38,00 zł
 • -5%
 • -5%

Fartuch kucharski – Bordowy

Fartuch kucharski w kolorze bordowym z wysokiej jakości materiału o gramaturze 200 g/m2 dedykowany jest do pracy na kuchni. Dzięki uniwersalnym wiązaniom przy głowie oraz w pasie doskonale dopasowuje się do sylwetki i tym samy może być użytkowany zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Zapraszamy do zakupów.

Cena podstawowa 40,00 złCena 38,00 zł
 • -5%
 • -5%

Fartuch kucharski – Folk design

Wysokiej jakości fartuch dla kucharzy ze wzorek Folk Design to doskonała propozycja dla restauracji, których motywem przewodnim jest motyw folkowy. Wysokiej jakości materiał o gramaturze 200 g/m2 jest wytrzymały i odporny na gorący tłuszcz. Oferujemy także możliwość naniesienia logo na odzież metodą haftu. Zapraszamy do zakupów.

Cena podstawowa 45,00 złCena 42,75 zł
 • -5%
 • -5%

Fartuch kucharski – Żółty

Fartuch przeznaczony do pracy dla kucharzy w kolorze żółtym to doskoanłe rozwiązanie zarówno dla kobiet, jak i mężyzn. Wykonany z wysokiej jakości materiału doskonale zabezpiecza użytkownika przed zabrudzeniami, odpryskującym tłuszczem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Oferujemy także możliwość naniesienia logo na fartuch – w tym celu prosimy o kontakt mailowy.

Cena podstawowa 40,00 złCena 38,00 zł
 • -5%
 • -5%

Fartuch Kucharski - Czarny z dodatkiem zebry

Fartuch przedni czarny z dodatkiem  – zebry – wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia

Cena podstawowa 45,00 złCena 42,75 zł
 • -5%
 • -5%

Fartuch kucharski – Granatowy

Fartuch przedni granatowy wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia.

Cena podstawowa 40,00 złCena 38,00 zł
 • -5%
 • -5%

Wodoodporny Fartuch kucharski – Czarny

Fartuch kucharski wodoodporny czarny wykonany z wysokiej jakości materiału zapewnia również ochronę przed wiatrem. Wygodny i komfortowy w użytkowaniu doskonale sprawdzi się w każdych warunkach, które wymagają maksymalnej ochrony ciała. Solidne wykonanie i odporna na czynniki zewnętrzne tkanina sprawiają, iż fartuch wytrzymały jest na uszkodzenia mechaniczne oraz tarcia. Fartuch pełnić może rolę odzieży roboczej – np. na zmywaku bądź w innych miejscach, w których ubiór pracownika narażony jest na nieustanny kontakt z wodą.

Cena podstawowa 70,65 złCena 67,12 zł
 • -5%
 • -5%

Wodoodporny Fartuch kucharski – Bordowy

Fartuch kucharski wodoodporny bordowy wykonany z wysokogatunkowej tkaniny odpornej na wiatr. Zapewnia wygodę i komfort użytkowania, nie ograniczając swobody ruchów. Fartuch stanowić może część odzieży roboczej, bowiem zapewnia maksymalną ochronę ciała pracownika przed czynnikami zewnętrznymi. Solidne wykonanie w połączeniu z odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz tarcia sprawia, iż fartuch jest wytrzymały i trwały. Idealnie sprawdzi się w miejscach, w których pracownik narażony jest na ciągły kontakt z wodą – np. na zmywaku.

Cena podstawowa 70,65 złCena 67,12 zł
 • -5%
 • -5%

Wodoodporny Fartuch kucharski – Granatowy

Fartuch kucharski wodoodporny granat uszyty z wysokiej jakości materiału. Chroni nie tylko przed wodą, ale również przed działaniem wiatru. Nie ogranicza ruchów, zapewniając pełną swobodę, wygodę oraz komfort użytkowania. Wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz tarcia sprawia, iż fartuch doskonale chroni ciało przed czynnikami zewnętrznymi. Noszony może być zatem jako część odzieży roboczej – np. na zmywaku lub w innego typu miejscach, w których pracownik narażony jest na nieustanny kontakt z wodą.

Cena podstawowa 70,65 złCena 67,12 zł
 • -5%
 • -5%

Fartuchy kucharskie

Fartuch kucharski pełni bardzo ważną rolę w kuchni – zabezpiecza odzież znajdującą się pod nim, przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, w tym gorącym tłuszczem. Wykorzystywany jest zarówno w naszych domach, jak i również w hotelach, restauracjach, pizzeriach, barach oraz innych lokalach gastronomicznych – w zasadzie wszędzie tam, gdzie praca wiąże się ze ścisłym kontaktem z żywnością.
Fartuchy kucharskie wysokiej jakości
 Fartuch kucharski dopełnia całość ubioru kucharza oraz nadaje mu bardziej profesjonalnego wyglądu. Jako odzież gastronomiczna musi spełniać kilka istotnych warunków. Przede wszystkim powinien chronić pracownika. Warunki panujące w kuchni nie należą do najłatwiejszych. Działanie wysokich temperatur oraz ciągły kontakt z żywnością wymagają odpowiednio przystosowanej odzieży roboczej. Fartuch musi być wykonany z wysokiej jakości materiału, który stanowił będzie barierę pomiędzy ciałem pracownika a wszelkimi niebezpieczeństwami. Tkanina powinna być odporna na wielokrotne pranie, gdyż fartuchy kucharskie są szczególnie narażone na powstawanie na ich powierzchni plam oraz zabrudzeń. Częste pranie nie powinno natomiast niszczyć ani deformować jego fasonu. Odzież gastronomiczna przez nas oferowana spełnia wszystkie powyższe kryteria.
Ważną cechą fartucha powinna być pełna swoboda ruchów niczym nieograniczona. Praca w kuchni najczęściej związana jest z wysokimi temperaturami oraz szybkim tempem. Odzież powinna być zatem przepuszczalna, lekka i niewzmagająca pocenia się. Fartuchy wiązane są za pomocą pasów materiału w pasie oraz na szyi, takie rozwiązanie umożliwia dopasowanie odzieży do każdego typu sylwetki, zarówno kobiecej, jak i męskiej. Dodatkowym atutem jest umieszczona w przedniej części kieszonka.
 Szeroka gama kolorystyczna umożliwia wybór odpowiedniego modelu do pozostałych elementów odzieży gastronomicznej pracownika. Każdy z nich prezentuje się niezwykle elegancko. Część modeli posiada ciekawe wstawki, wykonane z tkaniny we wzór – elementy te nadają fartuchowi bardziej oryginalnego oraz niepowtarzalnego wyglądu.
Polski producent odzieży gastronomicznej
Cały nasz asortyment opiera się na produktach szytych w polskich szwalniach oraz pracowniach krawieckich. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania oraz dbałość o każdy szczegół. Dobrze wykonane szwy gwarantują znacznie dłuższe użytkowanie odzieży gastronomicznej.
 Ponadto oferujemy również możliwość wykonania logo firmy w formie haftu na wybranym elemencie odzieży. Tworzony jest on przy udziale wyspecjalizowanych maszyn, które precyzyjnie nanoszą haft na odzież. Wybieramy optymalną wielkość logotypu, tak aby był on w pełni wyeksponowany. Każdy projekt realizujemy ze szczególną dbałością, dlatego też naniesione logo nie jest w żaden sposób zdeformowane, ani zniekształcone. Pełna identyfikacja wizualna pracownika z lokalem gastronomicznym odbierana jest przez klientów jako przejaw profesjonalizmu. Warto zadbać o każdy element, który może mieć pozytywny wpływ na odbiór naszego lokalu.

Przejdź do koszyka

Wróć do sklepu

Koszyk jest pusty

Konto klienta

Konto klienta

Nie posiadasz konta?
Zarejestruj się
4