• -10%

Kitel kucharski Czarny - krótki rękaw

Punkty lojalnościowe niedostępne dla produktu z promocji

85,00 zł
76,50 zł
Promocja -10%
Brutto
Dzienny strzał! Oferta ważna do końca dnia

Bluza kucharska czarna krótki rękaw stworzona została z myślą o pracownikach na co dzień przebywających w obrębie kuchni. Ze względu na panujące w tego typu pomieszczeniu warunki, odzież powinna być ochroną dla ciała kucharzy oraz jego pomocników.
Oferujemy produkt polski powstały w naszej szwalni, do którego uszycia wykorzystujemy materiały z polskich hurtowni. Bluzę cechuje zatem najwyższa jakość wykonania, dzięki czemu jej użytkowanie jest długotrwałe i bezproblemowe.

Rozmiar
Kolor
Rodzaj rękawa
9996
Odzież gastronomiczna
View all products of Odzież gastronomiczna

Bluza kucharska czarna krótki rękaw wyróżnia się eleganckim krojem, który nadaje pracownikom bardziej profesjonalnego wyglądu. Produkcja realizowana jest w oparciu o tkaniny pochodzące wyłącznie z polskich hurtowni, dlatego też oferowaną przez nas odzież gastronomiczną charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Bluza w całości szyta jest w naszej pracowni krawieckiej, zatem jest gwarancją doskonałego produktu o niskiej cenie.
W zależności od preferencji dysponujemy różnymi rozmiarami, dlatego też możliwe jest dobranie odpowiedniego kroju do budowy pracownika. Najważniejszą funkcją odzieży gastronomicznej jest ochrona przez warunkami panującymi w kuchni – wysokimi temperaturami lub gorącym olejem.
Naszym klientom proponujemy dodatkową usługę w formie naniesienia haftu na wybrany element odzieży. Obsługa restauracji, hotelu bądź lokalu gastronomicznego wygląda wówczas bardziej profesjonalnie.

Opis

Płeć
Produkt UNISEX
Bawełna
35%
Poliester
65%
Kieszonka
Brak
Długość rękawa
Krótki

Specyficzne kody


2020-09-23

polecam

super jakość materiału


2020-09-23

Polecam

Fajna opcja z haftem

Napisz swoją opinię

4