• -5%

Bluza kucharska Folk Design - długi rękaw

Punkty lojalnościowe niedostępne dla produktu z promocji

101,15 zł
96,09 zł
Promocja -5%
Brutto

Bluza kucharska folk design długi rękaw to ciekawy akcent całości ubioru kucharza. Oferowany produkt powstaje w całości w naszej szwalni, dlatego też cechuje go doskonała jakość wykonania. Tkaniny wykorzystane do produkcji pochodzą z polskich hurtowni. 

Bluza kucharska zapewnia pracownikowi pełną ochronę podczas wykonywania czynności w kuchni. W żaden sposób nie ogranicza swobody ruchów, nie wzmaga pocenia się czy nie deformuje podczas prania.

Rozmiar
Kolor
Rodzaj rękawa
991
Odzież gastronomiczna
View all products of Odzież gastronomiczna

a Bluza kucharska folk design długi rękaw dedykowana jest pracownikom lokali gastronomicznych, restauracji, barów oraz hoteli. Jesteśmy polskim producentem odzieży gastronomicznej, dlatego też każdy oferowany przez nas element ubioru szyty jest w naszych pracowniach krawieckich. Współpracujemy z polskimi hurtowniami, które zaopatrują nas w tkaniny oraz materiały najwyższej jakości.

Warunki panujące w kuchni wymagają od odzieży maksymalnej ochrony. Gwarantujemy zatem produkt doskonale przystosowany do wysokich temperatur. Pomimo odporności na czynniki zewnętrzne, oferowana przez nas odzież w żaden sposób nie ogranicza swobody ruchów pracownika.

Ponadto umożliwiamy naniesienie specjalistycznego haftu na wybrane elementy odzieży. Wówczas zachęcamy do uprzedniego kontaktu mailowego. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli na zakup bluzy w pełni dopasowanej do budowy ciała pracownika. 

Opis

Płeć
Produkt UNISEX
Bawełna
35%
Poliester
65%
Kieszonka
Brak
Model
Kolekcja: Folk Design
Długość rękawa
Długi

Specyficzne kody


2020-09-23

Szybka wysyłka

polecam


2020-09-23

polecam

Bardzo dobry materiał i szybka wysyłka, a wzór dodatkowo jest super ciekawy

Napisz swoją opinię

4