Wszelakie zamówienia wyceniamy indywidualnie, ponieważ cena jest uzależniona od wielu czynników t.j. rozmiary odzieży, kolor czy wielkość zamówienia (ilość produktów).

Oferujemy rok gwarancji na wszystkie produkty oraz możliwość zwrotu towaru do 7 dni (zwroty przyjmujemy wyłącznie jeśli odzież zostanie oddana w nienaruszonym stanie).

Tak, dla stałych klientów – firm lub osób prywatnych, które złożyły u nas zamówienia na łączną kwotę 2000 zł netto – oferujemy atrakcyjne zniżki ustalane indywidualnie.

Z uwagi na fakt iż w naszej ofercie znajduje się odzież szyta na miarę, to czas realizacji jest ściśle powiązany z rozmiarem zamówienia. Tak więc prosimy przedstawić szczegóły zapotrzebowania na dane produkty mailowo, niezwłocznie oszacujemy czas i przedstawimy szczegóły – termin, cenę.

Nie, oferujemy wyłącznie polskie produkty wysokiej jakości.

Niekoniecznie, prosimy o przesyłanie wszystkich zapytań o produkty mailowo.

Obecnie oferujemy wyłącznie sprzedaż za pośrednictwem kontaktu mailowego i indywidualnej wyceny poprzez wiadomości.

Na terenie Krakowa i okolic dojeżdżamy do klientów, oferując możliwość obejrzenia produktów przed zakupem. Niestety przy dalszych odległościach obecnie nie ma takiej możliwości.

Oczywiście oferujemy taką możliwość.

Wyceń bezpłatnie / Złóż zamówienie

Prosimy o dokładne opisanie zamówienia w formularzu kontaktowym włącznie z ilością sztuk. Przy większych zapotrzebowaniach możemy zaoferować korzystniejsze ceny