Spodnie piekarskie krótkie - 100% bawełna

50,00 zł
Brutto

Spodnie dla piekarzy i cukierników

Wysokiej jakości spodnie dla piekarzy i cukierników wykonane z wysokiej jakości bawełny. Spodnie są krótkie (3/4 długości), wytrzymałe i wygodne. Dedykowane są dla branż takich jak: piekarstwo, cukiernictwo oraz zakłady produkcyjne przetwórstwa spożywczego. 

Wybierz Kolor
  • Biały_1
Wybierz Rozmiar Spodni
Ilość
Produkt dostępny na magazynie

  • 1 rok gwarancji ( gwarancja nie obejmuje koloru ) 1 rok gwarancji ( gwarancja nie obejmuje koloru )
  • Darmowa Dostawa od 500 zł, czas zależny od rozmiaru zlecenia Darmowa Dostawa od 500 zł, czas zależny od rozmiaru zlecenia
  • Zwrot do 14 dni w nienaruszonym stanie ( nie przyjmujemy zwrotów odzieży z haftem oraz produktów o niestandardowych rozmiarach ) Zwrot do 14 dni w nienaruszonym stanie ( nie przyjmujemy zwrotów odzieży z haftem oraz produktów o niestandardowych rozmiarach )

Cechy spodni dla piekarzy i cukierników:

  • Krótkie (długość 3/4),
  • Materiał 100% bawełna wysokiej jakości,
  • Duża wytrzymałość na zniszczenie – gramatura 140 g/m2,
  • Wygodne i przewiewne.

Spodnie dla pracowników branży spożywczej

Dzięki wysokiej jakości bawełny, z której wykonane zostały spodnie, pracownik ma zagwarantowaną wygodę oraz komfort podczas wykonywania obowiązków. Długość spodni (3/4) zapewnia komfort i przewiew również podczas pracy w wysokich temperaturach. Wytrzymałość materiału o gramaturze 140 g/m2 sprawia, że są wysoce odporne na otarcia, zatarcia lub inne uszkodzenia mechaniczne, które mogą powstać podczas pracy. 

Sprawdź pozostałe produkty polskiego producenta dedykowane dla branż piekarniczych i cukierniczych – wysoka jakość, wytrzymałe materiały. Zapraszamy Odzież Gastronomiczna!


16 innych produktów w tej samej kategorii:

Fartuch Kucharski - Brązowy

Fartuch przedni brązowy wykonany jest z 35% bawełny oraz 65% poliester. Charakteryzuje się najwyższą jakością i ciekawym, atrakcyjnym wyglądem. Nie ogranicza ruchów kucharza, chroniąc go przed zabrudzeniami. Fartuch kucharski -  posiada kieszonkę podręczną. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny zamówienia.